Vyhledávání

Statistika návštěv

Dnes:23
Celkem:88935

Fotky z Ice Show a Sendy Cupu 2018

Hockey 2018 GIF malyV sobotu 31. března se uskutečnil další ročník ICE SHOW. Jak již název napovídá, jde o akci na ledě. Účastníci soutěžili v řade ledních disciplín např. slalom s pukem i bez puku, sprint, metaná, střelba na branku a překážková dráha. Po hodině a půl plné her a soutěží se k mistrovkému utkání postavil tým Rudých Draků a Černých Obrů. Po velké bitvě se z vítězství po samostaných nájezdech radoval tým Rudých Draků v poměru 2:1. Ve fotogalerii můžete mrknout na parádní fotky od Ondry Bartůška. Animaci má na svědomí Medvěd.

Připomínka Ice Show a Sendy Cupu 2018

Hokej 2003Připomínám, v sobotu 31. 3. 2018 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Ice Show a Sendy Cup 2018

SCV sobotu 31. 3. 2018 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Statistiky po Ice Show 2017

SCMedvěd zpracoval statistiky po zápasu o Sendy Cup 2017 a doplnil celkovou statistiku za všechny odehrané zápasy. Mrkněte se do přílohy, je to už pořádný kus naší sportovní historie.

Třináctý titul pro Černé obry

phoca thumb l p2120386

O druhé únorové neděli se na chrudimském zimním stadionu konal další ročník oblíbené akce s názvem Ice Show. Jak již název napovídá, jde o akci na ledě. Účastníci mohou zasoutěžit v řade disciplín. Jedná se o slalom s pukem i bez puku, sprint, metaná, střelba na branku a překážková dráha. Na ledě bylo vidět pár nadějných hokejistů i krasobruslařek.

Po hodině soutěžení následoval tradiční Sendy Cup. Černí obři vstoupili do tohoto utkání razantně a hned v desáté vteřině utkání se prosadil po nedůsledné hře před dračí brankou kapitán obrů Tomáš Svoboda. Nebyla to jeho poslední branka v utkání. Druhý zásah přidal ve dvacáté první minutě. Tato branka se nakonec stala vítěznou. V závěru utkání po obrovském tlaku draků dokázal korigovat utkání už jenom Ondra Kopecký na 2:3. Tento stav vydržel do závěrečného hvizdu a Černí obři mohli tak opět po roce zvednou nad hlavu slavný Sendy cup. V historických statistikách se Tom Svoboda díky dvěma střeleným brankám posunul na čelo kanadského bodování. Na druhém místě je Bartuch a třetí pak Petr Sedlák.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotky z akce.

Připomínka Ice Show 2017

ice5Připomínám, že v neděli 12. 2. 2017 od 17:15 do 20:15 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Ice Show 2017

sendy cupV neděli 12. 2. 2017 od 17:15 do 20:15 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Statistiky Ice Show 2016

hokej-middleMedvěd zpracoval statistiky zápasu o Sendy Cup 2016 a zárověň doplnil celkovou statistiku za všechny odehrané zápasy. Mrkněte se do přílohy, je to už pořádný kus naší sportovní historie.

Fotky z Ice Show 2016

SCPřipomínám, ve fotogalerii se můžete mrknout na fotky z Ice Show 2016. Díky patří Alče a Lucce.

Výsledky Ice Show 2016

SCV sobotu 12. března se na Zimním stadionu v Chrudimi uskutečnil další ročník zábavného dopoledne na ledě pod názvem Ice Show. Na ledě se sešli zástupci všech věkových kategorií, kteří se utkali v řadě disciplín. Bylo k vidění dostatek kvalitních výkonů a dokonce i pár efektivních vystoupení. Celkem se sešlo kolem 50 účastníků. Po třech hodinách dovádění na ledě následovalo utkání Sendy Cupu mezi Rudými draky a Černými obry. V zápase bylo vidět spousty vyhrocených osobních soubojů, skvělých technických kombinací, tvrdých střel, vytříbených individuálních průniků a efektních, leč někdy zázračných zákroků brankářů. V konečném výsledku skončilo utkání vítězstvím Černých obrů 4:2 a připsali si tak dvanácté vítězství v Sendy Cupu. Děkujeme všem soutěžícím a rozdodčím za účast na dalším vydařeném ročníku Ice Show.

Statistiky ze Sendy Cupu 2015

SCJak už bylo na stránkách napsáno, v neděli 8. 2. 2015 proběhla Ice Show a bitva o hokejový Sendy Cup 2015. Zápas o pohár mezi mladšími náčelníky "ČERNÝMI OBRY" a veterány "RUDÝMI DRAKY" dopadl lépe pro Draky, kteří vyhráli 5:4. Pod aktualitou si můžete prohlédnout detailní statistiky k letošnímu zápasu i za minulé ročníky. Hlavním statistikem je Medvěd, díky.

Ice Show a Sendy Cup 2015

drakV neděli 8. 2. 2015 proběhla Ice Show a bitva o hokejový Sendy Cup 2015. Akce měla ohromnou účast.  V hale bylo téměř sto lidí, například slalomu se zúčastnilo 56 soutěžících, paráda. Všichni máte pochvalu. Zápas o pohár mezi mladšími náčelníky "ČERNÝMI OBRY" a veterány "RUDÝMI DRAKY" dopadl lépe pro Draky, kteří vyhráli 5:4. Hrál se vyrovnaný hokej, ale Draci vždy gólově dotahovali. V závěru byli ale Draci úspěšnější a o gól zvítězili. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky z foťáku Alči. Díky moc všem za účast a pomoc. Věřím, že jste si to užili.

 
 
 

Kalendář

leden 2019
Ne Po Út St Čt So
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přihlášení

Z našich akcí

Podpořili nás


Chrudim

Netfirmy


Statika Čížek