Události Krakenů

2.stavění tábora
22. června, sobota
Celodenní událost
48.ročník letního tábora
29. června, sobota
Celodenní událost
Manitou Železné hory
17. srpna, sobota
Celodenní událost

Vyhledávání

Statistika návštěv

Dnes:9
Celkem:94514

Ice Show a Sendy Cup 2019

ice5V neděli 24. 3. 2019 od 8.45 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Nejdříve nás čekají dvě hodiny her a soutěží. Zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejové utkání o Sendy Cup mezi Rudými draky a Černými obry.

Na obou stranách nastoupí špičkový technici, urputní bojovníci a excelentní bruslaři. O utkání je velký zájem a zbývá pouze několik desítek vstupenek, tak neváhejte a přijďte včas. 

Žádáme fanoušky obou mužstev, aby fandili slušně a nepoužívali žádnou pyrotechniku.

Vánoce u Krakenů

zlate vanocni svickyVánoční schůzka proběhne 20. prosince 2018 od 16:30 do 18:00 hod v klubovně u muzea.

Nezapomeňte: vlastnoručně upečený sladký či slaný dárek, hrnek, lžičku, čaj, svíčku, prskavky a další Vánoční vymoženosti.

Těšíme se na velkou účast.

Podzimní výprava Krakenů 26. - 28. 10. 2018

Krakeni2018Tak jsme se zase po roce vypravili na výpravu, pro změnu opět na chalupu na Františky. Značná část osazenstva, už tak oslabena po pravidelné páteční lekci v tanečních, dorazila po 23 hodině večer. Jako obvykle jsme se zabydleli v šestilůžkovém pokoji, kde nás spalo sedm – Mára vyhrál místo na matraci na zemi. Večer jsme strávili klasicky sledováním roztodivných videí na sociálních sítích a tak podobně. Hned ráno jsme byli donuceni vyběhnout na rozcvičku ven, kde poměrně dost pršelo, takže to žádná sláva nebyla. Sotva jsme zhltli vydatnou snídani a už jsme byli na cestě směr Lucký vrch. Počasí příliš nepřálo, ale i tak byla nálada výborná. Nikde nikdo, všude mokro a déšť. Ani nepříznivé podmínky však neodradily naše náčelníky od her jako  Bomba a Počítání. Také jsme se cestou dozvěděli, kolik milimetrů mají rozchod železniční tratě na území ČR nebo zajímavé informace o místních lesech. Dokonce jsme potkali místní domorodce, jejich domestikovanou zvěř a též jejich primitivní zemědělské stroje.

Karma nám přála, jelikož restaurace na Luckém vrchu byla otevřena. Pohostili nás roztodivné paní, jídlo dobré, docela obvyklé, dezert o poznání méně, samozřejmě nechyběla ani kvalitní četba v podobně časopisů a knih a také skvěle naladěné piano. Když jsme odcházeli, karma si to asi rozmyslela a opět začalo pršet. Návrat zpět byl nekonečný, takže jsme skoro až líbali práh chalupy, když jsme se vrátili do tepla a do sucha. Během zbytku odpoledne a večera, zatímco vedoucí rozváželi kontroly na večerní orienťák, jsme si uspořádali menší čajový dýchánek, jenž málem skončil tragicky, jelikož jsem se řízl o rozbitou skleničku  a skoro jsem přišel o prst. Naštěstí jsme už zbylý čas přežili ve zdraví, a tak nám nic kromě naší únavy nebránilo vydat se na orienťák. Někteří byste si asi mysleli, že jsme docela saláti, ale zvládli jsme se vrátit zpátky cca po dvou hodinách a měli jsme skoro všechny kontroly. Na nic dalšího už nám energie nezbyla, takže jsme ulehli a usnuli.

Nedělní dopoledne jsme zasvětili paintballu v nedalekém Proseči, kam nás přijeli posílit starší zálesácké jednotky. Vyzkoušeli jsme několik variant her, ovšem bolesti jsme se snad nikdo nevyhnul. Každopádně si dopoledne více či méně užil každý. Závěr výpravy završilo jen vaření společného oběda, kde jsme ukázali vedoucím, kdo je za plotnou pán a pochutnali jsme si na skvělém mase. Nakonec už jen balení a odjezd zpět domů. Letošní výprava nám dala opět spoustu skvělých zážitků a stmelila náš kolektiv. Snad se zase brzy někam vypravíme. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky, fotil Petr.

Podzimní výprava Krakenů

image.pngV pátek ve večerních hodinách se Krakeni vydají na podzimní výpravu. Víkendovým útočištěm se pro ně stanou Františky.

A na co se můžeme těšit? Určitě nás nemine tradiční noční orienťák po neznámém okolí. Dozví se, kde je Švandova břímka? V sobotu se podíváme na kuželovitý vrchol tvořený převážně migmatity a dvojslídnými rulami s amfibolitovými polohami. A neděle? Ta bude ve znamení sportu. Po brzké rozcvičce si půjdeme hrát na vojáky do nedaleké Proseče na painballové hřiště. 

Těšte se na fotky! Určitě budou víc než akční.

 

Krakeni - první schůzka v září 2018

pokemoniPrvní schůzka v dalším školním roce bude ve čtvrtek 6. 9. 2018 v 16:30 u klubovny u Ressela. 

Krakeni na Setkání zelenáčů

DSC 1365

První ze střediskových krakeních akcí bylo Setkání zelenáčů na našem tábořišti v Křižánkách. Tentokrát se počasí moc nevydařilo, ale i tak byla dobrá účast.

V odkazu naleznete rozsáhlou fotogalerii z akce.

Vánoční schůzka Krakenů

zlate vanocni svickyVánoční schůzka proběhne netradičně brzy 7. prosince 2017 od 16:30 do 18:00 hod v klubovně u muzea.

Nezapomeňte: vlastnoručně upečený sladký či slaný dárek, hrnek, lžičku, čaj, svíčku, prskavky a další Vánoční vymoženosti.

Těšíme se na velkou účast.

První výprava Krakenů

krakeni prvni vypravaKoncem října vyrazil černý oddíl Krakenů na svoji první výpravu. Oddíl zajel do Českého ráje do Branžeže, kde si užívali podzimní přírodu. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky. Fotil Petr.

Kalendář Krakenů

červen 2019
Ne Po Út St Čt So
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Přihlášení

Z našich akcí

Podpořili nás


Chrudim

Netfirmy


Statika Čížek