Události Sovíků

Podzimní oheň
2. listopad, sobota
Celodenní událost
Zálesácká ceska-stezka
8. listopad, pátek
Celodenní událost
Halové hry
23. listopad, sobota
Celodenní událost

Vyhledávání

Statistika návštěv

Dnes:10
Celkem:99673

Výprava Sovíků květen 2019

podzim 2018 titulniTak jsme konečně vyrazili :) po dvou přespáních v klubovně nazrál čas na dobrodružnější verzi výpravy. Vlakem někam kde to neznáme. Ale ne zas tak úplně.. v pátek jsme naoko zamáčkli slzu při loučení s rodiči, abychom v zápětí vyrazili vstříc dobrodružství. Cílem naší nedlouhé cesty vlakem bylo nádraží v Chrasti... víte jak v Chrudimi z nádraží jste v podstatě za pár minut v centru resp. kdekoliv po městě - tak v Chrasti to chodí jinak:( skoro 2km dlouhý pochod s plnými batůžky na zádech byla první zkouška odolnosti týmu. Ale "těžkejma rostem" :-)

Strastiplná cesta našla svůj cíl v překrásné útulné klubovně místních skautů... zkoušeli jsme v tichosti závidět, ale úžas nebral konce, takže jsme si o tom kapku závistivě brblali ještě dlouho po prvních průzkumech obrovské společenské místnosti, prostoru na spaní, kuchyňce i soukromé zahrady.

Čas na vybalení, několik her a přípravu večerního orienťáčku po parku :) Na několika stanovištích čekaly otázky z topo, šifer, stop, vlajek, rostlin a dalších zálesáckých znalostí. Odměnou nám byla pizzová hostina a s radostí jsme se přesunuli do spacáků.

Druhý den nás probrala rozcvička a parádná snídaně u rodinky Ashley. Plni energie jsme vyrazili na výlet směr Podskála... s četnými herními zastávkami jsme v rekordním čase dorazili do cíle, našli ideální místo na opekání buřtíků k obědu a šlehání sluncem ukrajovali krůčky výletu... tu povodeň, překážkovka, akce 10, klíště, štafety, naučné tabule a spousta a spousta dalších podnětů :) odpoledne návrat do klubovny a výhled úporné cersty zpět na nádraží. Ale i to jsme zmákli. Sovičí výprava zakončena hurá zvoláním na nádraží...a příště můžem klidně i na dýl :) fotky ZDE

Kalendář Sovíků

říjen 2019
Ne Po Út St Čt So
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přihlášení

Z našich akcí

Podpořili nás


Chrudim

Netfirmy


Statika Čížek