CAMEL 2016 - zrušení

Napsal Ondřej Bartušek .

camel-middleZálesácká Camel, která se měla konat tuto sobotu 12. 11. 2016, je bohužel z důvodu velmi malého počtu posádek (3) zrušena. Strašně moc se omlouvám hlavně posádkám, které se na závod těšili, a také všem, kteří přislíbili pomoc. O případném náhradním termínu Vás budu včas informovat.

CAMEL 2016 - další připomenutí

Napsal Ondřej Bartušek .

Ahoj, ještě jednou si dovolím připomenout blížící se letošní Camel.

Kdo máte zájem a ještě jste to neudělali, tak se mi prosím přihlašte buď jako závodníci nebo jako rozhodčí. Hlásit se můžete na nebo 724904953. Moc děkuji.

Bližší info k akci najdete na našich stránkách.

CAMEL 2016 - připomínka

Napsal Ondřej Bartušek .

CamelTrophy 02 1Ahoj, připomínám, že se letošní Camel kvapem blíží.

Kdo máte zájem a ještě jste to neudělali, tak se mi prosím přihlašte buď jako závodníci nebo jako rozhodčí. Hlásit se můžete na nebo 724904953. Díky.

Bližší info k akci najdete na našich stránkách.

Camel Trophy Car Tour Chrudim 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

camel2Ahoj, dovoluji si upozornit a pozvat Vás na blížící se 17. ročník Camel Trophy Car Tour Chrudim 2016. Termín: 12. 11. 2016 - sobota, start: MEDLEŠICE (malé parkoviště u zámku, pivovaru a sportovního hřiště), prezentace: 8.00 hod. Pravidla a potřeby k závodu zůstávají stejné jako v minulých letech (více na www.tabornici-chrudim.cz). Hlídky musí být minimálně dvoučlenné – v posádce musí být minimálně jedno dítě, aby bylo schopné samostatně plnit určené úkoly pro děti (děti počítáme do 14 let). Pokud byste do posádky dítě nesehnali, hlaste se mi prosím s poznámkou také, už jsme několik takových posádek měli a umíme si s tím na kontrolách, které jsou pro děti, poradit. Pomůcky a potřeby, které se budou hodit: buzola, mapa KČT č. 45, zápalky, 2x šátek, pastelky (stačí nějaké malé se 6ti barvami, 12 barev Vám ale poslouží líp), papír, tužku. Ostatní dle svých zkušeností a uvážení.

Závodníky prosím o přihlášení do 08. 11. 2016 na  nebo na tel. 724 904 953. Ty, kdo nemají možnost nebo chuť závodit a chtěli by pomoct na kontrolách jako rozhodčí prosím také o přihlášení, abych věděl kolik nás bude na organizaci závodu.

Přeji hezký den

Zdeněk

CAMEL - zrušení termínu 7. 11. 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

camel-middleZ důvodu nedostatku rozhodčích a velmi malého zájmu posádek je bohužel zrušený plánovaný Camel v termínu 7. 11. 2015. Moc se omlouvám hlavně Hanykýřovým a Zelenkovým, kteří měli o akci velký zájem a těšili se na ni. Pokud by projevilo větší množství lidí zájem o uskutečnění akce ještě v tomto roce, navrhuji termíny 28. 11. nebo 12. 12. (klidně můžete jet i bez dítěte v posádce, ale na všech úkolech co plní děti, budete automaticky až za všemi dětmi, loni už tak některé hlídky jeli a šlo to) Jestli máte zájem, hlaste se buď jako závodníci, nebo jako rozhodčí (těch je málo vždy!). Díky Zdeněk (, 724 904 953)

CAMEL 2015 - upozornění

Napsal Ondřej Bartušek .

camel-middleAhoj, v přiloženém letáčku najdete bližší informace k dalšímu ročníku naší "Camel". Akce se bude konat v sobotu 7.11.2015. Závodníci i rozhodčí, klidně se mi už teď můžete hlásit e-mailem na nebo na tel. 724 904 953.

CAMEL 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

Jedem camel 2004Ahoj, další ročník naší "Camel" se blíží. Akce se bude konat v sobotu 7.11.2015. Bližší informace doplním v nejbližší možném termínu. Kdo jste již nějaký ročník jel, tak podmínky zůstaly stejné. Kdo ne, podívejte se zatím na minulé ročníky, kde se dozvíte více. Závodníci i rozhodčí, klidně se mi už teď můžete hlásit e-mailem na  nebo na tel. 724 904 953.

CAMEL - doplnění stránek

Napsal Ondřej Bartušek .

CamelTrophy 02 1Ahoj všem, kdo máte zájem, podívejte se na stránky akce Camel Trohy. Doplnil jsem údaje o chybějících minulých ročnících. Dále je upravena a aktualizována úvodní strana akce. Mrkněte se!

.

CAMEL 2014 - výsledky

Napsal Ondřej Bartušek .

CamelTrophy 04 1V sobotu úspěšně proběhl šestnáctý ročník Camel Trophy Car Tour Chrudim. Závodu se zúčastnilo sedm posádek. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak se akce vydařila. Níže je k nahlédnutí mapa s trasou závodu.

 

Pořadí na prvních třech místech:

  1. Strnadovi a Pavel Zobák Novák
  2. Tomáš Moudrý, Michal Drobek Černý, Karel Carlos Zahradník
  3. Terka a Barča Kohlovy, Katka Nováková, Michal Krtek Školník.

Podrobné výsledky si můžete prohlédnout níže. Zelenkovi sice jeli s "nápovědou", ale do výsledného pořadí nijak nezasáhli, proto jsou ve výsledkové listině ponecháni se všemi úkoly.

V nejbližší době doplním i další fotky do fotogalerie.

.

Fotky z Camel 2014

Napsal Ondřej Bartušek .

camel2V sobotu 8. 11. proběhl další ročník automobilového orientačního závodu Camel Trophy Car Tour Chrudim. Díky moc organizátorům i závodníkům za účast a ve fotogalerii se můžete mrknout na první fotky. Fotila hlavně Jáňa.

.