HOLP 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

HOLP 2018Další ročník akce HOLP se uskuteční ve dnech 10. - 12. 5. 2019. Zálesácký memoriál HOLP je tradiční  soutěž reprezentačních hlídek středisek ZÁLESÁKA v hlavních disciplínách zálesácké činnosti: zálesácký noční orientační závod, zálesácký překážkový závod, soutěž ve zpěvu s kytarou a vyprávění, soutěž tvořivosti a tábornická soutěž. Závod je  pořádán  na památku  kamaráda Libora Plívy, nadšeného člena ZÁLESÁKA, který tragicky zahynul 11. března 1968. Akce se mohou účastnit i hlídeky veřejnosti, které nejsou členy ZÁLESÁKA. Podmínky účasti je stáří nad 10 let, vyslání zálesácké hlídky registrovaným střediskem nebo hlídky veřejnosti pořadatelem.

Výsledky akce HOLP 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

holpVe dnech 6. - 8. 5. 2016 se uskutečnil na Komáří Pasece další ročník akce HOLP. Letošního ročníku se zúčastnila i hlídka z Chrudimi ve složení: Kuba Bartušek, Rosťa Lagín a Dan Boháč. Je perfektní, že se nám podařilo vyslat reprezentaci. Letošní ročník vyhrála Časlav, druhé místo obsadilo středisko ze Zaječice, třetí bylo Brno. Chrudim obsadila čtvrté místo. Kluci, díky moc za reprezentaci. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky od Jendy.

HOLP 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

holpDalší ročník akce HOLP se uskuteční ve dnech 6. - 8. 5. 2016. Věřím, že letos se podaří chrudimskému středisku postavit hlídku a získat tak nějaké body do celoroční soutěže středisek. Zájemci nahlaste se obratem Pavlovi.

Výsledky akce HOLP 2014

Napsal Ondřej Bartušek .

holpDruhý květnový víkend proběhla akce HOLP 2014. Naše středisko reprezentovali Ježci se Želvou a nutno dodat, že reprezentovali více než skvěle. Chrudim obsadila druhé místo. Gratulujeme a děkujeme. V příloze najdete výsledkovou listinu. HOLP 2014 vyhrálo středisko 326. Brno. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky.

.

HOLP 2014

Napsal Ondřej Bartušek .

holpDalší ročník akce HOLP 2014 se uskuteční ve dnech 9. -11. 5. 2014. V příloze můžete najít propozice. Věřím, že letos se podaří chrudimskému středisku postavit hlídku a získat tak nějaké body do celoroční soutěže středisek. Poslední účast našeho střediska byla v roce 2011, kdy nás reprezentovali zástupci oddílu Bandasky.

.

Výsledky akce HOLP 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

holpPrvní květnový víkend proběhla opět akce HOLP. Našemu středisku se nepodařilo vyslat soutěžní hlídku, je to velká škoda. V příloze najdete výsledkovou listinu. HOLP 2013 vyhrálo středisko 326. Brno. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky.

.

Fotky z akce HOLP 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

holpPrvní květnový víkend proběhla akce HOLP 2012. Našemu středisku se, bohužel, nepodařilo vyslat soutěžní hlídku, ačkoliv v minulém roce jsme byli velice úspěšní. HOLP 2012 vyhrálo 326. středisko Brno. Ve fotogalerii se můžete mrknout na fotky. Fotil Karel Krbálek.

.