Březnový 2021 pozdrav všem veverkám

Napsal Marketa Bartušková .

Pátek 5. 3. - i když ráno padaly ještě sněhové vločky, jaro se blíží... za pár měsíců ho vystřídá léto... léto, které pro mnoho Táborníků znamená 14 dní strávených v přírodě na Vysočině. Doufáme, že se tábor uskuteční. Pokud budete mít zájem se zúčastnit, na stránkách střediska je připravena ke stažení přihláška. Vyplněnou prosím odevzdejte nejlépe elektronicky do konce měsíce března 2021.

Zdraví náčelníci oddílu

Jarní prázdniny 2021

Napsal Marketa Bartušková .

Náčelníci oddílu přejí všem Veverkám i neVeverkám krásné a pohodové jarní 
prázdniny. Pokud to ještě půjde, využijte sněhovou nadílku, která letos
přišla i do měst...bobujte, sáňkujte, bruslete, běžkujte...nebo se jen tak
vypravte na pěší výlet do přírody, přibalte dobroty pro zvířátka a pozorujte
kouzlo zimní zasněžené krajiny...

Veverky v prosinci 2020

Napsal Marketa Bartušková .

Přejeme všem Veverkám i neveverkám hezké zimní prázdniny, vánoční svátky provoněné jehličím a vanilkou, pod stromečkem dárky, které potěší, spoustu pohádek..no prostě vše, co k vánocům patří..Do nového roku přejeme vám i nám, abychom se už brzy setkali a mohli pokračovat v zálesácké činnosti. Pokud jste nestihli zaplatit členský příspěvek v září, prosíme o zaslání na účet střediska č. 220 896 945/0300, ve zprávě uveďte jméno člena. Děkujeme. Pevné zdraví přejeme vám i vašim bráškům, sestřičkám, rodičům a v novém roce AHOJ.

Veverky v listopadu 2020

Napsal Marketa Bartušková .

Pozdrav od náčelníků

Dáváme na vědomí všem Veverkám, že bohužel musíme odložit i naše tradiční listopadové táboření v klubovně. Vloni jsme si pěkně zaběhali a zaskákali na schodech a v zásobě máme ještě několik dalších tipů, jak se seznámit s večerní Chrudimí. Radost mohou mít vítězové minulého táboření, neboť u nich veverky zůstávají nadále "bydlet". Doufáme, že se letos ještě uvidíme a budeme pokračovat v oddílové činnosti. Zdraví vás náčelníci a přejí hezké listopadové dny...

Veverky v říjnu 2020

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky se setkaly první středu v říjnu na první a zároveň na poslední schůzce v tomto měsíci. Opět dováděly v parku a ještě o půl šesté se ukrývaly "ve stromech a v keřích" při hře Na schovávanou..Bohužel to byla poslední schůzka venku a nyní, až přijde čas, se budeme setkávat v klubovnách. Dále také rušíme podzimní výpravu do přírody (17.10.2020) a doufáme, že ji nahradíme nějakou jinou akcí.
Přejeme vám pěkné podzimní prázdnin.

Veverky v září 2020

Napsal Marketa Bartušková .

Veverky se sešly po prázdninách téměř ve stejném složení a zahájily další rok zálesácké činnosti. Přivítaly mezi sebe 2 nové Veveřice a 2 nové Veveřáky. Počasí přálo, a tak všechny schůzky probíhaly v městském parku. Různé hry s míčem, plnění úkolů v týmech či různé obměny honiček byly hlavní náplní schůzek. Chválíme za vzornou docházku.

INFO na říjen - pokud počasí dovolí, budeme nadále chodit ven do parku. Přibalte si mikinu. Na 17.10.2020 plánujeme podzimní výpravu do podzimní přírody nedaleko Chrudimi.

Veverky - první schůzka v září 2020

Napsal Marketa Bartušková .

VEVERKY po druhé..

Druhý zálesácký rok oddílu Veverek zahajujeme DRUHOU středu v září...9.9.2020 v 16.00 hod. na obvyklém místě před naší klubovnou u Komerční banky se s vámi rádi opět setkáme. Přejeme všem Veverkám i neveverkám hezký zbytek prázdnin a úspěšný start do nového školního roku.

VEVERKY, hurá na prázdniny..

Napsal Marketa Bartušková .

První zálesácký rok nového oddílu Veverek se blíží do finále. Tábor už na vás čeká. Děkujeme všem rodičům za pomoc při budování tábora a zároveň za první bodíky pro své děti do táborového bodování. Po táboře se rozutečete na prázdniny, na dovolenou s rodiči, ke kamarádům či příbuzným..a pokud se budete chtít setkávat s námi i nadále, termín schůzek zůstává stejný - středa 16.00-17.30 hod. Přejeme všem Veverkám i neveverkám super prázdniny se spoustou zážitků a poznání.....

VEVERKY v červnu

Napsal Marketa Bartušková .

VEVERKY v červnu se sešly na 3 schůzkách a dne 24.6.2020 proběhne poslední setkání nových členů oddílu v tomto školním roce. A protože je poslední, prodloužíme si ho do 20 hodin. Pokud bude počasí přát, vyrazíme do "nového" parku, který nemáme ještě prozkoumaný a cestou budeme plnit různé úkoly.

S sebou si vezměte sváču na posilnění a dostatek pití. Event. mikinu, kdyby vám k večeru bylo chladno. Doufáme, že se i na poslední schůzce dobře pobavíme a užijeme si příjemné odpoledne. Chválíme ty, kteří nám přijedou pomoci budovat tábor a těšíme se na nový oddíl Veverek na táboře..Pokud máte jakékoliv dotazy k táboru, neváhejte se zeptat..Ve středu AHÓÓÓJ.

VEVERKY, jdeme "na to"?

Napsal Marketa Bartušková .

Kdo má chuť se námi znovu setkat, oživit si něco málo znalostí, poznat nové věci a zahrát si hry, neváhejte dorazit první červnovou středu 3.6.2020 ke klubovně.
Pokud počasí dovolí, budeme venku, 
takže si vezměte sportovní oblečení. Seznamte se, prosím, s opatřeními na našem webu. Jsme rádi, že se řada z vás přihlásila na tábor, i když bude v omezeném režimu, a je nám líto, na koho se už nedostalo..

Na setkání se těší náčelníci oddílu.