Podzimní schůzky Sovíků

Napsal Michal Školník .

Dokud to šlo, tak Sovíci využívali přívětivost počasí v parku. Již toto úterý jsme s vděčností přijali útulné teplo naší klubovny. Na programu byla mimo jiné první pomoc. Info o plánované přespání v klubovně (9.-10.října) na úterní schůzce.

Sovíci - první schůzka v září 2020

Napsal Michal Školník .

První schůzka Sovíků v novém školním roce proběhne v úterý 8. září v 16:15 - sraz bude jako vždy u klubovny. Těšíme se na velkou účast a vaše zážitky z prázdnin!

Sovíci - schůzky v červnu

Napsal Michal Školník .

S radostí hlásíme, že od června obnovujeme schůzky Sovíků. S dodržením všech platných opatření se sejdeme u klubovny u Ressela v úterý 2., 9., 16. i 23. června v 16:15 (30. červen zvážíme a včas informujeme)... společně se na schůzkách naladíme na tábor, něco se naučíme a užijem srandu.

Sovíci: Karanténa

Napsal Michal Školník .

Ahoj kamarádi ???? k roztroušení občasné nudy v karanténě si potrapte mozky ZDE... tábor stále vyhlížíme s nadějí, takže správná řešení od Sovíků ocením “Divokou kartou na úklid” kdy při její aktivaci při kontrole čistoty přimhouřím obě oči a vše bude ok ????????????????
Pomoc rodičů v mezích povolena.... odpovědi SMS Krtkovi
Držte se a snad brzy ahoj

Sovičí zima 2019

Napsal Krtek .

Před jarními prázdninami se ohlížíme na uplynulé schůzky. Klubovna Sovičímu hejnu stále střeží úterní odpoledne plná her a sem tam i procvičování a učení zálesáckých dovedností.

Na fotky ze zimních schůzek se můžete mrknout ZDE.

A ještě ohlédnutí za Vánoční schůzkou ZDE.

Užijte si prázdniny a zase se těšíme - stejný čas - stejné místo 18. 2. 2020.

Sovičí podzim

Napsal Ondřej Bartušek .

Sovíci v průběhu podzimu navázali na aktivitu z minulých let a opět pravidelně "schůzkují". Než začalo být venku nevlídno, využívali jsme hřiště v městském parku, s blížící se zimou se uchylujeme s vděkem do naší klubovny.  

17. 12. nás čeká zvláštní schůzka a to Vánoční schůzka - v brzké době budou doplněny potřebné informace.

Na aktuální fotky můžete mrknout ZDE

První schůzka Sovíků v září 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

sova CB

I v novém školním roce 2019/2020 se můžete těšit na schůzky nejmladšího oddílu Sovíků. Poprvé se uvidíme v úterý 10. září v 16:15 před klubovnou u městského muzea. Úterní termín schůzek zůstane i v průběhu roku (čas s největší pravděpodobností také).

 

Užijte si zbytek prázdnin. V září AHOJ :)

Výprava Sovíků květen 2019

Napsal Krtek .

podzim 2018 titulniTak jsme konečně vyrazili :) po dvou přespáních v klubovně nazrál čas na dobrodružnější verzi výpravy. Vlakem někam kde to neznáme. Ale ne zas tak úplně.. v pátek jsme naoko zamáčkli slzu při loučení s rodiči, abychom v zápětí vyrazili vstříc dobrodružství. Cílem naší nedlouhé cesty vlakem bylo nádraží v Chrasti... víte jak v Chrudimi z nádraží jste v podstatě za pár minut v centru resp. kdekoliv po městě - tak v Chrasti to chodí jinak:( skoro 2km dlouhý pochod s plnými batůžky na zádech byla první zkouška odolnosti týmu. Ale "těžkejma rostem" :-)

Strastiplná cesta našla svůj cíl v překrásné útulné klubovně místních skautů... zkoušeli jsme v tichosti závidět, ale úžas nebral konce, takže jsme si o tom kapku závistivě brblali ještě dlouho po prvních průzkumech obrovské společenské místnosti, prostoru na spaní, kuchyňce i soukromé zahrady.

Čas na vybalení, několik her a přípravu večerního orienťáčku po parku :) Na několika stanovištích čekaly otázky z topo, šifer, stop, vlajek, rostlin a dalších zálesáckých znalostí. Odměnou nám byla pizzová hostina a s radostí jsme se přesunuli do spacáků.

Druhý den nás probrala rozcvička a parádná snídaně u rodinky Ashley. Plni energie jsme vyrazili na výlet směr Podskála... s četnými herními zastávkami jsme v rekordním čase dorazili do cíle, našli ideální místo na opekání buřtíků k obědu a šlehání sluncem ukrajovali krůčky výletu... tu povodeň, překážkovka, akce 10, klíště, štafety, naučné tabule a spousta a spousta dalších podnětů :) odpoledne návrat do klubovny a výhled úporné cersty zpět na nádraží. Ale i to jsme zmákli. Sovičí výprava zakončena hurá zvoláním na nádraží...a příště můžem klidně i na dýl :) fotky ZDE

Schůzka 7. 5. zrušena

Napsal Krtek .

zimni sovaPříští týden (7. 5.) je schůzka zrušena! Opětovně se uvidíme 14. května.

Připomínám povinnost přihlášení (přes SMS) na výpravu 24.-25. května.
Myslete i na přihlášky na tábor - termín pro odevzdání je 19. května.