Sovíci - Podzimní výprava 2022

Napsal Michal Školník .

Prvním říjnovým dnem jsme se vypravili do nedalekých Hradeckých lesů, abychom si užili atmosféru výpravy, přicházejícího podzimu a blízkosti přírody i sebe navzájem. Krom her za pochodu nám hlavním rozptýlením byl Park Na Větvi, Rytířské hradiště a stezky protkané hvozdem. Útočištěm nám byla skautská klubovna. Večer nás zlákalo indiánsky laděné posezení v týpku i zvuky ohně a kytary.

Sovičí podzim 2021

Napsal Michal Školník .

Sovíci v ustálené sestavě pracují na plnění 1. pochodně a osvojování zálesáckých dovedností, ale stranou nezůstává ani sranda při hraní her.

Na 4. 12. plánujeme celodenní výpravu s přespáním v klubovně ze soboty na neděli - podrobnosti budou upřesňovány.

Kdyby měl někdo chuť na GPS hru při podzimu nebo i v zimě, stále jsou krabičky na místě - odkaz zde: http://gofile.me/4uKaz/Hd0BaEHfn

Sovíci v novém školním roce

Napsal Michal Školník .

V úterý 7. 9. 2021 16:30 před klubovnou u muzea zahajujeme další rok Sovíků. Těšíme se na pořádné hejno 🙂

Obnovení schůzek Sovíků

Napsal Ondřej Bartušek .

První úterý v červnu tedy 1. 6. v 16:15 před klubovnou naproti muzeu obnovíme činnost Sovíků. Schůzek nás čeká v červnu celkem pět, tak ať se pěkně naladíme na tábor.

Podzimní schůzky Sovíků

Napsal Michal Školník .

Dokud to šlo, tak Sovíci využívali přívětivost počasí v parku. Již toto úterý jsme s vděčností přijali útulné teplo naší klubovny. Na programu byla mimo jiné první pomoc. Info o plánované přespání v klubovně (9.-10.října) na úterní schůzce.

Sovíci - první schůzka v září 2020

Napsal Michal Školník .

První schůzka Sovíků v novém školním roce proběhne v úterý 8. září v 16:15 - sraz bude jako vždy u klubovny. Těšíme se na velkou účast a vaše zážitky z prázdnin!

Sovíci - schůzky v červnu

Napsal Michal Školník .

S radostí hlásíme, že od června obnovujeme schůzky Sovíků. S dodržením všech platných opatření se sejdeme u klubovny u Ressela v úterý 2., 9., 16. i 23. června v 16:15 (30. červen zvážíme a včas informujeme)... společně se na schůzkách naladíme na tábor, něco se naučíme a užijem srandu.

Sovíci: Karanténa

Napsal Michal Školník .

Ahoj kamarádi ???? k roztroušení občasné nudy v karanténě si potrapte mozky ZDE... tábor stále vyhlížíme s nadějí, takže správná řešení od Sovíků ocením “Divokou kartou na úklid” kdy při její aktivaci při kontrole čistoty přimhouřím obě oči a vše bude ok ????????????????
Pomoc rodičů v mezích povolena.... odpovědi SMS Krtkovi
Držte se a snad brzy ahoj

Sovičí zima 2019

Napsal Krtek .

Před jarními prázdninami se ohlížíme na uplynulé schůzky. Klubovna Sovičímu hejnu stále střeží úterní odpoledne plná her a sem tam i procvičování a učení zálesáckých dovedností.

Na fotky ze zimních schůzek se můžete mrknout ZDE.

A ještě ohlédnutí za Vánoční schůzkou ZDE.

Užijte si prázdniny a zase se těšíme - stejný čas - stejné místo 18. 2. 2020.