Přihlašování na Vpřed 2024 zahájeno

Napsal Pavel Sedlák .

Přihlašování na Vpřed 2024 je zahájeno. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2024 se koná ve dnech 27. - 28. 4. 2024. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestranných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na velkou účast. Přihlaste se do 21. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí.

Zlatá listina akce Vpřed 2023

Napsal Pavel Sedlák .

Můžete se podívat na dosavadní vítězství v akci Vpřed. Více naleznete v příloze. V roce 2023 získali prvenství kluci z Českého Brodu, ale šestkrát vyhrál Vpřed Petr Sedlák a pětkrát Jaroslav Bartušek od Táborníku Chrudim. Jen jedné hlídce se podařilo vyhrát tři ročníky za sebou a to hlídce ve složení Jaroslav Bartušek, Petr Sedlák a Rostislav Vondra také od Táborníků z Chrudimi.

Vpřed 2023 výsledky

Napsal Ondřej Bartušek .

Vpřed 2023 je za námi. Celkem se zúžastnilo 23 hlídek. Vítězem se stala hlídka z Českého Brodu ve složení Lubomír Štangler, Jan Štangler a Jiří Mokošín. Děkujeme za účast a těšíme se opět na viděnou přístí rok. Výsledky naleznete na našem webu a fotogalerii z akce zveřejníme v průběhu týdne.

Vpřed 2023 se blíží

Napsal Pavel Sedlák .

Vpřed 2023 se pomalu blíží. Už jsme museli ukončit přihlášování na akci. Váš zájem nás moc těší. Sejdeme se v sobotu 22. 4. na startu první etapy. Registrace je oteřena 8.00 před restauraci U Toulovce, Proseč, okes Chrudim. Start závodu začína 9.30.
Attachments:
Download this file (propozice AV 2023_v02.pdf)Propozice Vpřed 2023

Vpřed 2023 se připravuje

Napsal Pavel Sedlák .

Akce Vpřed 2023 se už připravuje. Pokud jste se ještě nepřihlásili, můžete tak učinit na našem webu.
 

Vpřed 2023

Napsal Pavel Sedlák .

Přihlašování na Vpřed 2023 je zahájeno. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2023 se koná ve dnech 22. - 23. 4. 2023. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na velkou účast. Přihlaste se do 16. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí.
Attachments:
Download this file (propozice AV 2023_v02.pdf)Propozice Vpřed 2023

Vpřed 2022 je za dveřmi

Napsal Pavel Sedlák .

18. 4. 2022 je poslední možnost přihlásit se na akci Vpřed, je plánován na 23. - 24. 4. 2022. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na vás. Přihlaste se do 18. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Registrace začíná v 8:00 na hřišti Krouně, start 9:30.

Vpřed 2022

Napsal Pavel Sedlák .

Dobrých zpráv není moc, ale budeme věřit, že se situace zlepší. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2022 je plánován na 23. - 24. 4. 2023. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na vás. Přihlaste se do 18. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí. Věříme, že se situace zlepší. :-)
Attachments:
Download this file (propozice AV 2022.pdf)Propozice Vpřed 2022

Vpřed 2021 zrušen

Napsal Pavel Sedlák .

Kamarádi, jsme moc rádi, že jste se i letos přihlásili na akci Vpřed. Bohužel, vzhledem ke stávající pandemické situaci jsme nuceni Vpřed 2021 zrušit. Do poslední chvíle jsme doufali, že se situace změní, ale nestalo se tak. Omezení pohybu nám znemožnilo kontrolu trasy a rovněž jsme nemohli podat žádosti o konání akce, které se podávají nejpozději třicet dní předem. Pořádat akci takovéhoto rozsahu bez povolení není možné. Zároveň je akce dotována na základě osobních rozhovorů s mnoha drobnými sponzory, k čemuž také nemohlo dojít. Mrzí nás to. Ke konci března bylo přihlášených patnáct hlídek, nádhera. Váš zájem nás moc těší a tak pevně věříme, že příští rok to už vyjde. Karel a Pavel