Vpřed 2023 se připravuje

Napsal Pavel Sedlák .

Akce Vpřed 2023 se už připravuje. Pokud jste se ještě nepřihlásili, můžete tak učinit na našem webu.
 

Vpřed 2023

Napsal Pavel Sedlák .

Přihlašování na Vpřed 2023 je zahájeno. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2023 se koná ve dnech 22. - 23. 4. 2023. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na velkou účast. Přihlaste se do 16. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí.

Vpřed 2022 je za dveřmi

Napsal Pavel Sedlák .

18. 4. 2022 je poslední možnost přihlásit se na akci Vpřed, je plánován na 23. - 24. 4. 2022. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na vás. Přihlaste se do 18. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Registrace začíná v 8:00 na hřišti Krouně, start 9:30.

Vpřed 2022

Napsal Pavel Sedlák .

Dobrých zpráv není moc, ale budeme věřit, že se situace zlepší. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2022 je plánován na 23. - 24. 4. 2023. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na vás. Přihlaste se do 18. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí. Věříme, že se situace zlepší. :-)
Attachments:
Download this file (propozice AV 2022.pdf)Propozice Vpřed 2022

Vpřed 2021 zrušen

Napsal Pavel Sedlák .

Kamarádi, jsme moc rádi, že jste se i letos přihlásili na akci Vpřed. Bohužel, vzhledem ke stávající pandemické situaci jsme nuceni Vpřed 2021 zrušit. Do poslední chvíle jsme doufali, že se situace změní, ale nestalo se tak. Omezení pohybu nám znemožnilo kontrolu trasy a rovněž jsme nemohli podat žádosti o konání akce, které se podávají nejpozději třicet dní předem. Pořádat akci takovéhoto rozsahu bez povolení není možné. Zároveň je akce dotována na základě osobních rozhovorů s mnoha drobnými sponzory, k čemuž také nemohlo dojít. Mrzí nás to. Ke konci března bylo přihlášených patnáct hlídek, nádhera. Váš zájem nás moc těší a tak pevně věříme, že příští rok to už vyjde. Karel a Pavel

Přihlašování na Vpřed 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Dobrých zpráv není moc, ale budeme věřit, že se situace zlepší. Máme tradici zvěřejnit propozice Vpředu do Vánoc, nechceme tuto tradici porušit, proto jsme zahájili přihlašování na Vpřed 2021. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2021 je plánován na 24. - 25. 4. 2021. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na vás. Přihlaste se do 19. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí. Věříme, že se situace zlepší. :-)
Attachments:
Download this file (propozice_VPRED_2021_FINAL.pdf)Propozice Vpřed 2021

Fotoseriál Vpřed na Facebooku

Napsal Pavel Sedlák .

O víkendu 25. - 26. 4. 2020 se měl uskutečnit další ročník mezinárodní akce Vpřed. Každý rok se Vpředu zúčastnily desítky závodníků, letos to bohužel nevyjde, ale Vpřed absolvujeme alespoň v podobě víkendového fotoseriálu na Facebooku, určitě se mrkněte.

Vpřed 2020 zrušen

Napsal Pavel Sedlák .

Letošní ročník Vpředu je zrušen. V souvislosti se stávající situací jsme nuceni zrušit letošní akci Vpřed. Trasa byla projita ještě před vyhlášením stavu nouze a určitě se máte na co těšit. Ale měsíc na zajištění dalších přípravných kroků za současné situace není reálný. Zdraví je na prvním místě. Moc nás to mrzí, ale věříme, že se uvidíme na startu akce Vpřed za rok.

Přihlašování na Vpřed 2020 zahájeno

Napsal Pavel Sedlák .

Přihlašování na Vpřed 2020 je zahájeno. Buďte mezi prvními, kdo se přihlásí. Vpřed 2020 se koná ve dnech 25. - 26. 4. 2020. Akce Vpřed je soutěží tříčlenných družstev v orientačním postupu se zátěží tvořenou vlastním vybavením a plněním všestraných úkolů. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší patnácti let. Trasa je neznámá a je objevována plněním úkolů. K postupu nesmí být použito žádného dopravního prostředku. Družstvo postupuje společně a do cíle musí dojít alespoň dva členové se svým a i společným vybavením. Těšíme se na velkou účast. Přihlaste se do 19. dubna pomocí připraveného formuláře na stránkách akce. Propozice najdete v příloze. Pokud nepůjdete jako závodníci, hlaste se Pavlovi jako rozhodčí.