Táborové fotky 2017 od Markety

Napsal Ondřej Bartušek .

joy2V naší fotogalerii najdete další várku fotek z letošního tábora, tentokrát z foťáku Markety, určitě se mrkněte.

Táborová literární soutěž 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

jenny2Každý, kdo se zúčastnil tábora 2017, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašuji pátý ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. Povídky, které mi zašlete, budu postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce září 2017 na adresu .

Táborové fotky 2017 od Petra

Napsal Ondřej Bartušek .

asho pikachuV naší fotogalerii najdete další várku fotek z letošního tábora, tentokrát z foťáku Petra, určitě se mrkněte.

Další várka fotek z tábora 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

PokeballV naší fotogalerii najdete další várku fotek z letošního tábora, tentokrát z foťáku Lůcy, určitě se mrkněte.

Odjezd na tábor 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

pikachu1Sraz dětí před odjezdem na tábor je 1. 7. 2017 ve 12.30 hod na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je ve 13.00 hod. Informace o návštěvách, odjezdu z tábora, příjezdové cestě a další najdete v informacích pro účastníky tábora. Ahoj na táboře!

Potvrzení na tábor 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Ash2Připomínám všem malým i velkým účastníkům tábora, že musí mít na tábor příslušná potvrzení. Dokumenty jsou všechny ke stažení v informacích pro účastníky tábora.

Poděkování za účast na druhém stavění tábora 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Professor OakVelké díky patří všem rodičům, kamarádům a Táborníkům, kteří pomohli při nakládání a při druhém stavění tábora. Díky moc a moc. Tábor je kompletní. Jako bonus uděluje náčelník tábora všem dětem, jejichž rodiče se účastnili nakládání nebo stavění tábora, pět bodů do letošního táborového oddílového bodování za každý den účasti.

Nakládání materiálu a druhé stavění 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

DawnNakládání materiálu proběhne v pátek 23. 6. v 17.30 u klubovny Na Rozhledně. Druhé stavění tábora proběhne o víkendu 24. - 25. 6. 2017. Začátek je v sobotu v 9.00. Pokud jste nebyli nebo nebudete na stavění, přijďte alespoň pomoci nakládat. Díky moc.

Platba tábora 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Professor Juniper animeProsíme o včasné zaplacení tábora. Platbu zajistěte nejdéle do 25. 6. 2017. Upřednostňujeme uhrazení poplatku převodem na účet střediska č. 220896945/0300 a nezapomeňte uvést variabilní symbol, který jste dostali v emailu, do zprávy můžete uvést i příjmení dítěte. Nabízíme Vám i možnost zaplatit částku hotově, a to v pátek 16. června 2017 od 17 do 18 hod v klubovně Zálesáka (bývalá budova MÚ naproti muzeu – I. patro – dětí znají). Pokud Vám tento termín nebude vyhovovat, je možné se domluvit s p. Rychlým na tel. 605 541 826 a zaplatit přímo u něj. Pokud jste požadovali vystavení faktury na celou částku (2 800,- Kč) pro svého zaměstnavatele, byla Vám již zaslána přes Vaše dítě nebo si ji můžete vyzvednout na naší adrese u p. Rychlého – náčelníka střediska.