Druhá várka fotek z tábora 2021

Napsal Ondřej Bartušek .

V naší fotogalerii naleznete druhou várku fotek z letošního tábora. Tentokrát se jedná o fotky od Aničky.

První várka fotek z tábora 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Letošní tábor skončil. Děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho přípravě a dětem přejeme příjemné prožití prázdnin. Určitě si každý domů odvezl hezké vzpomínky na těchto patnáct nezapomenutelných dní. V naší fotogalerii najdete první várku fotek z letošního tábora. První várka je z foťáku Petra, určitě se mrkněte.

Odjezd na tábor 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Sraz dětí před odjezdem na tábor je 3. 7. 2021 ve 12.30 hod na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je ve 13.00 hod. Nezapomeňte při odjezdu odevzdat všechny dokumenty a potvrzení o PCR testu. Detailní informace k táboru 2021 najdete v informacích o táboře a dostali jste je rovněž emailem. Ahoj na táboře!

Více informací v článku zde.

Nakládání a druhé stavění tábora 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Druhé stavění tábora se uskuteční 26. 6. 2021, začínáme v sobotu v 9.00. V pátek 25. 6. od 17.30 nakládáme táborový materiál u klubovny Na Rozhledně. Pokud nemůžete na stavění, pojďte pomoci alespoň při nakládání, každá ruka je dobrá, beden je moc.

První stavění tábora 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Připomínám, o víkendu 19. - 20. 6. proběhne první stavění tábora. Prosíme všechny rodiče, aby přispěli svou pomocí při brigádě 19. nebo 26. 6.  2021 tj. soboty, kdy budeme stavět vlastními silami tábor a budovat mnoho dalších zařízení na tábořišti. Začátek stavění je v 9.00. Vlastní nářadí: sekera, kladivo, kleště, klíč č. 10 a akuvrtačka s nástavcem č. 10 - vítány.

Doplňující informace k táboru 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Vážení rodiče,

posíláme další informace k předtáborovému testování. Víte z médií, že situace se opět trochu změnila. V současnosti je po všech účastnících tábora vyžadován test  ověřený zdravotnickou autoritou, očkování, nebo doklad o prodělání covidu. Dále platí, že děti před odjezdem na letní tábor negativně testované na covid PCR metodou se nebudou muset po sedmi dnech tábora znovu testovat. U testovaných antigenními testy povinnost zůstane. Proto více než doporučujeme, aby všichni účastníci tábora (pokud nejsou očkování nebo neprodělali covid) měli PCR test. Zpříjemníte tak dětem pobyt a na stávající situaci způsobenou covidem si ani nemusí vzpomenout. Připomínáme, že šest testů v měsíci máte zdarma, tzn. dvakrát PCR a čtyřikrát antigenní test. Proto se nemusíte bát, že byste někde něco dopláceli. Pokud přijedete na tábor s antigenním testem, přetestujeme účastníka po sedmi dnech v místě pobytu antigenním testem, tak jak je teď požadováno, ale komplikuje nám to práci.

Samozřejmě platí, že stávající pravidla (12. 6. 2021) může naše vláda zase změnit. Ještě připomínáme, že potvrzení o testu je dokument navíc k dokumentům stávajícím. Uvedené platí pro VŠECHNY účastníky tábora.

Na letní tábor v ČR je tedy potřeba jedno z následujících:

1) Negativní PCR test - ne starší než 7 dní

2) Negativní antigenní test z odběrového místa - ne starší než 72 hodin

3) Osvědčení o prodělaném covidu - ne před více než 180 dny

4) Potvrzení o očkování - 22 dní od první dávky

Za Táborníky Chrudim
Pavel

Informace o táboře 2021

Napsal Pavel Sedlák .

 

V pondělí 7. 6. 2021 byl rozeslán všem rodičům účastníků tábora informační email. V přílohách tohoto emailu naleznete veškeré informace k letnímu táboru Zálesáka – střediska Chrudim TÁBORNÍCI, prosím, pozorně si pročtěte dopis rodičům a řiďte se uvedeným. Pevně věříme, že vše klapne.

Táborová rada 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Přípravy na tábor jsou v plném proudu. Ve středu 26. 5. 2021 proběhla středisková táborová rada. Díky moc všem, kteří přišli a pomohli s balením táborového materiálu.

Přihlášky na tábor 2021

Napsal Pavel Sedlák .

Věříme, že jste všichni v pořádku. I v dnešní vypjaté situaci je třeba myslet na lepší zítřky, a proto rozesíláme přihlášku na tábor 2021. Termín uzávěrky odevzdání přihlášek na tábor je 31. 3. 2021. Přihlášku je možné odevzdat i eletronicky. Pevně doufáme, že se tábor uskuteční, a tak v přípravách pokračujeme plánovaným tempem. Pokud by se situace změnila, budeme vás informovat. Tábor je pouze pro stávající kmenové členy oddílů.