Připomínka 3. ročníku literární soutěže

Napsal Ondřej Bartušek .

leiaKaždý, kdo se zúčastnil tábora 2015, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašuji třetí ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. Povídky, které mi zašlete, budu postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce září 2015 na adresu  . Díky moc.

Poděkování za balení stanů 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

klonVelké díky patří všem, kteří se v úterý 8. 9. 2015 zúčastnili balení a odvozu usušených táborových stanů. Díky moc.

Balení stanů 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

R2 3Zítra v úterý 8. 9. 2015 jdeme balit táborové stany. Sraz je v 16:30 u Ondry Kopeckého.  Účast přislíbil oddíl Ježků a Orlíků, ale věřím, že nezůstane jen u nich a přijdou pomoc i další, každá ruka dobrá, stanů je moc.

Další fotky z tábora 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

yoda2V naší fotogalerii najdete další fotky z tábora 2015. Můžete se mrknout na fotky z foťáku Alči a zavzpomínat na krásné dny na našem tábořišti Pod Horkou. Ať Vás provází Síla.

Povídky z tábora 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

darth maul3Každý, kdo se zúčastnil tábora 2015, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašuji třetí ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. Povídky, které mi zašlete, budu postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce září 2015 na adresu  . Díky moc.

Druhá várka fotek z tábora 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

ahsokaV naší fotogalerii najdete další fotky z tábora 2015. Můžete se mrknout na fotky z foťáku Lucky a zavzpomínat na krásné dny na našem tábořišti Pod Horkou. Ať Vás provází Síla i na konci prázdnin.

První fotky z tábora 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

star warsTábor máme úspěšně za sebou. Myslím, že byl super. Počasí bylo solidní, i když jsme zažili vedra i bouřky. V naší fotogalerii se můžete mrknout na fotky. První várka je z foťáku Petra.

Sušení stanů 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

C3 2Táborové stany nám poslední den pěkně prolily, takže jsme v neděli odpoledne museli vyrazit sušit. Velké díky patří všem, kteří dorazili.

Odjezd na tábor 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

yoda3Sraz dětí před odjezdem na tábor je 4. 7. 2015 ve 12.30 hod na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je kolem 13.00 hod. Informace o návštěvách, odjezdu z tábora, příjezdové cestě a další najdete v informacích pro účastníky tábora. Ahoj na táboře!

Melodie táborové hymny 2015

Napsal Ondřej Bartušek .

heraV aktualitě níže jste mohli najít ke stažení text táborová hymny 2015. Pokud Vám ale náhodou dělá problém text spojit s melodií, mrkněte na toto video, určitě Vám pomůže. Zpívá Krtek a Lucka, autorem videa je Ondra B. Díky. Na táboře to vyzkoušíme všichni. Ať Vás provází Síla.