Balení stanů 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

baleniVe čtvrtek 22. 9. v 17:00 se sejdeme u Ondry a sbalíme usušené stany. Těším se na velkou účast.

Táborové video 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

PSDSC 0589Ondra Bartušek připravil pro zpříjemnění začátku nového školního roku super video z tábora 2016. Tak se mrkněte a zavzpomínejte na bezva prázdninové chvíle.

Připomínka táborové literární soutěže 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

artus cbKaždý, kdo se zúčastnil tábora 2016, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašuji čtvrtý ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. Povídky, které mi zašlete, budu postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce září 2016 na adresu . Na stránkách tábora už si můžete přečíst povídku od Želvy a Terky Blešky.

První táborové video 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

kulaty stul2Všichni víme, že letos na táboře Ondra Bartušek fotil a točil o sto šest a tak se na odkazu níže můžete mrknout na první sestřih scének na pozadí táborové hymny 2016. Ondro, díky.

Táborové fotky 2016 od Markety

Napsal Ondřej Bartušek .

artusTábor už je za námi, ale ve fotogalerii najdete další fotky z tábora 2016. Tentokrát se můžete mrknout na fotky z foťáku Markety.

Povídky z tábora 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

geneveraKaždý, kdo se zúčastnil tábora 2016, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašuji čtvrtý ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. Povídky, které mi zašlete, budu postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce září 2016 na adresu . Díky moc.

Další várka fotek z tábora 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

lamcelot kunV naší fotogalerii najdete další fotky z tábora 2016. Můžete se mrknout na fotky z foťáku Lucky a Alči a zavzpomínat na krásné dny na našem tábořišti Pod Horkou.

První fotky z tábora 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

malagant2Tábor máme úspěšně za sebou. Myslím, že byl opět super. Počasí bylo solidní, až na poslední čtyři dny. V naší fotogalerii se můžete mrknout na fotky. První várka je z foťáku Petra.

Sušení stanů 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

artus3Táborové stany nám poslední dny pěkně prolily, takže jsme v neděli odpoledne museli vyrazit sušit. Velké díky patří všem, kteří dorazili. Tentokrát nás byla dost.

Odjezd na tábor 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

kulaty stulSraz dětí před odjezdem na tábor je 2. 7. 2016 ve 12.30 hod na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je kolem 13.00 hod. Informace o návštěvách, odjezdu z tábora, příjezdové cestě a další najdete v informacích pro účastníky tábora. Ahoj na táboře!