Ice Show a Sendy Cup 2024

Napsal Pavel Sedlák .

V sobotu 10. 2. 2024 od 13.45 do 16.45 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Jak dopadla ICE SHOW 2022

Napsal Pavel Sedlák .

O víkendu 13. 3. 2022 proběhla lední show na zimním stadion v Chrudimi. Jak jste dopadli se můžete kouknout v přiloženém soubor. Poděkování za spolupráci patří Markekě a Ondrovi.

Výsledky ICE SHOW 2022

Napsal Ondřej Bartušek .

V neděli dopoledne proběhl na Zimním stadionu v Chrudimi další ročník ICE SHOW 2022 🏒. Po dvou hodinách soutěží proběhlo utkání o Sendy Cup 🏆, které vyhrálo mužstvo Černých Obrů. Děkujeme všem účastníkům a budeme se na vás těšit na další střediskové akci.

Fotogalerie z jednotlivých soutěží zde.

Ice Show a Sendy Cup 2022

Napsal Ondřej Bartušek .


V neděli 13. 3. 2022 od 8.45 do 11.45 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Ice Show a Sendy Cup 2020

Napsal Pavel Sedlák .

V sobotu 21. 3. 2019 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Fotky z Ice Show a Sendy Cupu 2019

Napsal Ondra Bartušek .

ice show 2019V neděli 24. března se na Zimním stadionu v Chrudimi uskutečnil další ročník zábavného dopoledne na ledě pod názvem Ice Show. Na ledě se sešli zástupci všech věkových kategorií, kteří se utkali v řadě disciplín. Bylo k vidění dostatek kvalitních výkonů a dokonce i pár efektních vystoupení. Po dvou hodinách dovádění na ledě následovalo utkání Sendy Cupu mezi Rudými draky a Černými obry. V zápase bylo vidět spousty vyhrocených osobních soubojů, skvělých technických kombinací, tvrdých střel, vytříbených individuálních průniků a efektních, leč někdy zázračných zákroků brankářů. V konečném výsledku skončilo utkání vítězstvím Černých obrů 6:4 a připsali si tak další zisk Sendy Cupu, který převzal kapitán týmu Tomáš Svoboda. Děkujeme všem soutěžícím a rozhodčím za účast na letošním ročníku Ice Show a těšíme se na Vás na další zálesácké akci. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky.

Ice Show a Sendy Cup 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

Hokej 2003V neděli 24. 3. 2019 od 8.45 do 11.45 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Fotky z Ice Show a Sendy Cupu 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

Hockey 2018 GIF malyV sobotu 31. března se uskutečnil další ročník ICE SHOW. Jak již název napovídá, jde o akci na ledě. Účastníci soutěžili v řade ledních disciplín např. slalom s pukem i bez puku, sprint, metaná, střelba na branku a překážková dráha. Po hodině a půl plné her a soutěží se k mistrovkému utkání postavil tým Rudých Draků a Černých Obrů. Po velké bitvě se z vítězství po samostaných nájezdech radoval tým Rudých Draků v poměru 2:1. Ve fotogalerii můžete mrknout na parádní fotky od Ondry Bartůška. Animaci má na svědomí Medvěd.

Připomínka Ice Show a Sendy Cupu 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

Hokej 2003Připomínám, v sobotu 31. 3. 2018 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Ice Show a Sendy Cup 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

SCV sobotu 31. 3. 2018 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.