Ice Show a Sendy Cup 2020

Napsal Pavel Sedlák .

V sobotu 21. 3. 2019 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Fotky z Ice Show a Sendy Cupu 2019

Napsal Ondra Bartušek .

ice show 2019V neděli 24. března se na Zimním stadionu v Chrudimi uskutečnil další ročník zábavného dopoledne na ledě pod názvem Ice Show. Na ledě se sešli zástupci všech věkových kategorií, kteří se utkali v řadě disciplín. Bylo k vidění dostatek kvalitních výkonů a dokonce i pár efektních vystoupení. Po dvou hodinách dovádění na ledě následovalo utkání Sendy Cupu mezi Rudými draky a Černými obry. V zápase bylo vidět spousty vyhrocených osobních soubojů, skvělých technických kombinací, tvrdých střel, vytříbených individuálních průniků a efektních, leč někdy zázračných zákroků brankářů. V konečném výsledku skončilo utkání vítězstvím Černých obrů 6:4 a připsali si tak další zisk Sendy Cupu, který převzal kapitán týmu Tomáš Svoboda. Děkujeme všem soutěžícím a rozhodčím za účast na letošním ročníku Ice Show a těšíme se na Vás na další zálesácké akci. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky.

Ice Show a Sendy Cup 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

Hokej 2003V neděli 24. 3. 2019 od 8.45 do 11.45 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Fotky z Ice Show a Sendy Cupu 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

Hockey 2018 GIF malyV sobotu 31. března se uskutečnil další ročník ICE SHOW. Jak již název napovídá, jde o akci na ledě. Účastníci soutěžili v řade ledních disciplín např. slalom s pukem i bez puku, sprint, metaná, střelba na branku a překážková dráha. Po hodině a půl plné her a soutěží se k mistrovkému utkání postavil tým Rudých Draků a Černých Obrů. Po velké bitvě se z vítězství po samostaných nájezdech radoval tým Rudých Draků v poměru 2:1. Ve fotogalerii můžete mrknout na parádní fotky od Ondry Bartůška. Animaci má na svědomí Medvěd.

Připomínka Ice Show a Sendy Cupu 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

Hokej 2003Připomínám, v sobotu 31. 3. 2018 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Ice Show a Sendy Cup 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

SCV sobotu 31. 3. 2018 od 9.30 do 12.30 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Statistiky po Ice Show 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

SCMedvěd zpracoval statistiky po zápasu o Sendy Cup 2017 a doplnil celkovou statistiku za všechny odehrané zápasy. Mrkněte se do přílohy, je to už pořádný kus naší sportovní historie.

Třináctý titul pro Černé obry

Napsal Ondřej Bartušek .

phoca thumb l p2120386

O druhé únorové neděli se na chrudimském zimním stadionu konal další ročník oblíbené akce s názvem Ice Show. Jak již název napovídá, jde o akci na ledě. Účastníci mohou zasoutěžit v řade disciplín. Jedná se o slalom s pukem i bez puku, sprint, metaná, střelba na branku a překážková dráha. Na ledě bylo vidět pár nadějných hokejistů i krasobruslařek.

Po hodině soutěžení následoval tradiční Sendy Cup. Černí obři vstoupili do tohoto utkání razantně a hned v desáté vteřině utkání se prosadil po nedůsledné hře před dračí brankou kapitán obrů Tomáš Svoboda. Nebyla to jeho poslední branka v utkání. Druhý zásah přidal ve dvacáté první minutě. Tato branka se nakonec stala vítěznou. V závěru utkání po obrovském tlaku draků dokázal korigovat utkání už jenom Ondra Kopecký na 2:3. Tento stav vydržel do závěrečného hvizdu a Černí obři mohli tak opět po roce zvednou nad hlavu slavný Sendy cup. V historických statistikách se Tom Svoboda díky dvěma střeleným brankám posunul na čelo kanadského bodování. Na druhém místě je Bartuch a třetí pak Petr Sedlák.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnou fotky z akce.

Připomínka Ice Show 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

ice5Připomínám, že v neděli 12. 2. 2017 od 17:15 do 20:15 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.

Ice Show 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

sendy cupV neděli 12. 2. 2017 od 17:15 do 20:15 se uskuteční další ročník oblíbené Ice Show na zimním stadionu v Chrudimi. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na ledě a zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční hokejový zápas náčelníků mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a přijďte na tuto dlouho očekávanou akci. Vezměte s sebou i kamarády a známé.