Balení stanů 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Ve čtvrtek 1. 10. 2020 balíme usušené táborové stany. Sraz v 17:00 u Ondry. Těším se na velkou účast.

Další várka fotek z tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

V naší fotogalerii najdete další várku fotek z letošního tábora. Tentokrát je to z foťáku Lucky, Fandy a Aničky, určitě se mrkněte.

Soutěž o nejlepší povídku

Napsal Pavel Sedlák .

Každý, kdo se zúčastnil letošního tábora, si jistě přivezl opět mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašujeme sedmý ročník literární soutěže o nejlepší povídku z letošního tábora. 

Povídky, které nám zašlete, budeme postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. 

Tři autoři nejlepších povídek, které vybere odborná porota, získají cenu. Povídky zasílejte do konce října 2020 na adresu .

První várka fotek z tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Letošní tábor skončil. Děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho přípravě a dětem přejeme příjemné prožití prázdnin. Určitě si každý domů odvezl hezké vzpomínky na těchto patnáct nezapomenutelných dní. V naší fotogalerii najdete první várku fotek z letošního tábora. První várka je z foťáku Petra, určitě se mrkněte.

Odjezd na tábor 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Sraz dětí před odjezdem na tábor je 4. 7. 2020 ve 12.30 hod na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je ve 13.00 hod. Nezapomeňte při odjezdu odevzdat všechny dokumenty. Detailní informace k táboru 2020 najdete v informacích o táboře. Ahoj na táboře!

Návštěvy na táboře 2020 nebudou

Napsal Pavel Sedlák .

Připomínáme, vzhledem k epidemiologické situaci jsou na táboře zakázané návštěvy (platí i pro zálesáky, kteří se nepodílí na organizaci tábora), proto se letos neuskuteční návštěvní den a prosíme, abyste děti kontaktovali pouze korespondenčně. Zároveň je třeba omezit styk s veřejností, proto upozorněte děti, že oblíbené návštěvy obchodu a zmrzliny ve vesnici nejsou v plánu, ale to nevadí i tak si to užijeme.

Drobná úprava prohlášení bezinfekčnosti 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Na základě aktualizace vyhlášky Ministerstva zdravotnictví došlo k drobné úpravě prohlášení bezinfekčnosti u dětí i náčelníků. Změna se týká doplnění informace o pobytu v zahraničí. Pokud už máte vytištěno, stačí doplnit rukou, pokud jste ještě netiskli, na webu najdete nové verze.

Nakládání a druhé stavění tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Velké poděkování patří všem, kteří pomohli při prvním stavění tábora. Druhé stavění tábora se uskuteční 27. 6. 2020, začínáme v sobotu v 9.00. V pátek 26. 6. od 17.30 nakládáme táborový materiál u klubovny Na Rozhledně. Pokud nemůžete na stavění, pojďte pomoci alespoň při nakládání, každá ruka je dobrá, beden je moc.

První stavění tábora 2020

Napsal Pavel Sedlák .

Připomínám, o víkendu 20. - 21. 6. proběhne první stavění tábora. Prosíme všechny rodiče, aby přispěli svou pomocí při brigádě 20. nebo 27. 6.  2020 tj. soboty, kdy budeme stavět vlastními silami tábor a budovat mnoho dalších zařízení na tábořišti. Začátek stavění je v 9.00. Vlastní nářadí: sekera, kladivo, kleště, klíč č. 10 a akuvrtačka s nástavcem č. 10 - vítány. Přijet můžete až k tábořišti.