Do další sezony se chystají i Jeleni

Napsal Jakub Bartušek .

První schůzka bude v pondělí přesně za týden, 6.9. v 16:30 se sejdeme u klubovny u muzea 🙂
A hned druhý víkend v září vyrážíme na výpravu (11. - 12. 9.). Detaily se dozvíte na schůzce.
Takže v se uvidíme v pondělí!

Jeleni - první schůzka v září 2020

Napsal Ondřej Bartušek .

Jeleni a nová sezóna . . .

První schůzka Jelenů bude v pondělí, 7.9..
Sraz jako vždy, v 16:30 u muzea.

Těšíme se na zážitky z prázdnin ????
Čau v pondělí! J+J+J+T

Jeleni - obnovení činnosti

Napsal Ondřej Bartušek .

Obnovení činnosti se týká i Jelenů, takže schůzky jsou opět na programu. Klasicky, v pondělí od 16:30 klubovna u Muzea. První schůzka tedy již zítra, 25.5. a pak každé další pondělí až do odjezdu na tábor.

Jeleni v jump parku Flyzone

Napsal Honza Štos .

Jeleni v neděli vyrazili do hradeckého jump parku Flyzone. Zahráli jsme si vybíjenou na trampolínách, zaskákali si na olympijské trampolíně, vyzkoušeli rovnováhu na slackline a při bitvě na kladině. Dále jsme si vyzkoušeli i Ninja warrior a horolezecké stěny. Nejoblíbenější atrakcí se stala olympijská trampolína, na které někteří předváděli povedené akrobatické triky.

První schůzka Jelenů v září 2019

Napsal Honza .

vlajkovka tabor 2019První schůzka Jelenů v novém školním roce proběhne v pondělí 2. 9. od 16.20, sraz u klubovny u muzea. Doufám, že se sejdeme v co největším počtu a dorazí i všichni Ti, co to přislíbili na táboře. V pondělí na viděnou. J+J+J

Jeleni v kutnohorském podzemí

Napsal Kuba Bartušek .

Jeleni podzemiV úterý 12.2. Jeleni vyrazili na výlet do Kutné Hory. Během procházky po historickém centru je však přepadla neznámá skupina maskovaných lumpů a spoutané naložila do svojí dodávky. Jeleni se pak probudili uprostřed kutnohorských katakomb, připoutání k řetězu s vyhlídkami, že už nikdy neuvidí denní světlo. Naopak spíš skončí na oltáři jako oběti náboženských fanatiků, kteří je unesli.
Naštěstí se projevila odvaha a vynalézavost našich nadějí. Ti během tříhodinovém boje se všemožnými pastmi, šiframi a nástrahami posbírali dostatek indicií na to, aby našli tajný východ, opustili temnou svatyni a zachránili životy svoje i svých náčelníků.
Aneb i tak by se dal shrnout úterní večer, kdy Jeleni vyrazili do Kutné Hory na únikovku vytvořenou zálesáky z Čáslavi. Na děti (a náčelníky) tam čekal podzemní komplex naplněný úkoly, šiframi a hádankami se kterými si všichni zdatně poradili a úspěšně tak uprchli ze spárů fanatiků. Ještě jednou díky moc Zálesák - středisko Čáslav.

Zimní táboření Jelenů 2018

Napsal Ondřej Bartušek .

vpred2016O víkendu 8. - 9. 12. čeká oddíl Jelenů zimní táboření na Křižánkách. Odjezd je v sobotu ve 14:00 od klubovny. Na Křižánky se dopravíme všichni společně auty. Návrat bude v neděli po obědě. Nezapomeňte si zabalit teplé oblečení, spacák a jídlo. Večer by jsme si zkusili něco opéct na ohni, ale to všechno záleží na počasí. Bližší informace si povíme v pondělí na schůzce.

P.S.: Původně slíbenou výpravu do Brna nerušíme, jen se posouvá na leden nebo únor

Táboníci jedou tábořit

Napsal Ondřej Bartušek .

KolousiBlíží se konec školního roku, se kterým zase něco nového začíná. Tím něčím je samozřejmě náš milovaný tábor. Tak chystejte spacáky, brzy vyrážíme!