Krakeni - první schůzka v září 2021

Napsal Ondřej Bartušek .

První schůzka Krakenů v novém školním roce proběhne ve čtvrtek 9. 9. od 16.30, sraz bude jako vždy u klubovny. Těšíme se na velkou účast a vaše zážitky z prázdnin!

Back to the action

Napsal Ondřej Bartušek .

Po dlouhé odmlce hlásí Krakeni návrat k pravidelné zálesácké činnosti. První pocovidová schůzka v roce 2021 proběhne 13. 5. od 16:30. Tábor se nám blíží, tak bude určitě co probírat.

Těšíme se na velkou účast!

Krakeni - první schůzka v září 2020

Napsal Ondřej Bartušek .

První schůzka Krakenů v novém školním roce proběhne ve čtvrtek 3. 9. od 16.30, sraz bude jako vždy u klubovny. Těšíme se na velkou účast a vaše zážitky z prázdnin!

Návrat Krakenů

Napsal Ondřej Bartušek .

Po dlouhé odmlce hlásíme návrat k pravidelné zálesácké činnosti. První pokoronová schůzka proběhne 28. 5. 2020 od 16:30 v klubovně u Ressla. Tábor se nám blíží, tak bude určitě co probírat.

Prosíme o dodržení stanovených pravidel Náčelníkem střediska.

Těšíme se na velkou účast!

Attachments:
Download this file (Prohlášení.pdf)Prohlášení člena

Krakení báseň o přežití

Napsal Krakeni .

Úsměv z tváře rázem spad

přežití má každý rád

kilometrů jenom pár

kdopak by se lesa bál.

 

Bolí nohy, hlava, tělo

Peťan dostane fakt dělo

kopců vylezli jsme tisíc

cesta pro nás trvala měsíc.

Výprava aneb Krakeni na cestě za planetami

Napsal Kuba Kožíšek .

Jako každé podzimní prázdniny jsme letos vyrazili na všemi očekávanou výpravu. Naší základnou se opět stala naše chalupa na Františkách, ovšem tentokrát jsme se vyprali vlakem. Ten nás ve večerních hodinách dovezl do Pusté Kamenice, odkud jsme se vyzdobeni svíticími náramky přesunuli po svých až do František. Noční bojovka na začátek, kdy jsme měli za úkol zapamatovat si testament Jana Jindřicha z Lipky, bavila každého trochu jinak. Než k ní ale došlo, tak si naši náčelníci vyzkoušeli hru ‚,Najdi svůj oddíl, který se chce vyhnout venkovní aktivitě,,. Mimo bojovky nechyběla ani degustace sladkých i slaných dobrot, stolní hra Dixit a dlouhé povídání.

Fotky Krakeni na Františkách 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

Krakeni2019Ve dnech 25. - 27. 10 2019 proběhla tradiční podzimní výprava Krakenů na Františky. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotečky z foťáku Petra.

A je po táboře...

Napsal Ondřej Bartušek .

Krakeni1

Letošní tábor utekl jako voda a chtěli bychom Vám poděkovat za parádních patnáct dní a doufáme, že se s většinou uvidíme na pravidelných schůzkách během školního roku.

Nejbližší střediskovou akcí bude Setkání zelenáčů (20. 9. - 21. 9. 2019) na tábořišti v Nesměni. Věříme ve velkou účast našeho oddílu.

Přejeme krásné a pohodové prázdniny!