Poděkování za balení stanů 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

suseniVelké díky patří všem, kteří se 5. 9. 2013 v 18:00 zúčastnili balení stanů. Na konci tábora nám sprchlo a tak bylo třeba vše pořádně usušit. Za poskytnutí prostorů pro sušení patří velké díky Ondrovi a Pétě.

.

Další fotky z tábora 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

bilboV naší fotogalerii najdete další fotky z tábora 2013. Můžete se mrknout na fotky z foťáku Alči a Lucky, tak zavzpomínejte nad fotečkami. V táborové fotogalerii najdete i fotky ze sušení stánů.

.

Sušení stanů 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

balinTáborové stany nám těsně před koncem tábora promokly, takže jsme v neděli dopoledne museli vyrazit sušit. Velké díky patří všem, kteří ráno dorazili. Po táboře se vstává dost těžko.

.

Fotky z tábora 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

gandalfTábor máme úspěšně za sebou. Myslím, že se moc a moc vydařil, hlavně počasí nám přálo. V naší fotogalerii se můžete mrknout na první fotky. První várka je z foťáku Petra.

.

Odjezd na tábor 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

galadrielSraz dětí před odjezdem na tábor je 29. 6. 2013 ve 12:30 hod  na Masarykově náměstí před prodejnou OPTIKY. Odjezd autobusu je kolem 13:00. Informace o návštěvách, odjezdu z tábora, příjezdové cestě a další najdete v informacích pro účastníky tábora.

.

Nakládání materiálu a druhé stavění 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

bomburNakládání materiálu proběhne v pátek 21. 6. v 17:30 u klubovny Na Rozhledně. Druhé stavění tábora proběhne o víkendu 22. - 23. 6. 2013. Pokud nejedete na druhé stavění, přijďte alespoň pomoci nakládat. Díky moc.

.

Potvrzení na tábor 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

gandalfPřipomínám všem malým i velkým účastníkům tábora, že musí mít na tábor příslušná potvrzení. Děti dokumenty dostaly po odevzdání přihlášky. Pokud jste je náhodou někam založili, tak všechny dokumenty jsou už dlouho ke stažení v informacích pro účastníky tábora.

.

Díky za účast na prvním stavění 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

bifurVelké díky patří všem rodičům, kamarádům a Táborníkům, kteří přijeli pomoci na první stavění tábora 2013. Díky moc. Tábor nám opět vyrostl do krásy. Kdo pojedete kolem, stavte se na kontrolu.

.

Sekání tábořiště 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

noriVe čtvrtek 13. 6. proběhlo sekání tábořiště před prvním stavěním tábora. Velké díky patří Vekslákovi, Máfovi a Zobákovi. Traktůrek zapůjčil Miloš Pavlíček. Díky moc.

.