Vyhodnocení soutěže o nejlepší historku z tábora 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

prsten2Na podzim byla vyhlášena soutež o nejlepší historku z tábora. Všechny příběhy byly zveřejněny na webu a vyhrát měla histroka s nějvětším počtem komentářů Soutěže se nakonec zúčastnili pouze čtyři soutěžící a tak se středisková rada rozhodla ocenit všechny. Drobnou cenu dostali: Terka Bleška, Ondra Kohoutek, Kuba Kožíšek a Kryštof Sedlák, všichni Orlíci. Díky všem a ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z předávání cen.

.

Premiéra filmu Hobit

Napsal Gandalf .

hobit 02Hobit: Neočekávaná cesta je prvním dílem trilogie režiséra Petera Jacksona, natočené podle fantasy románu britského spisovatele J. R. R. Tolkiena Hobit. Uvést ji na filmová plátna trvalo více než deset let. První díl už má za sebou premiéru na Novém Zélandu, kde se natáčel, a příští týden ho čeká celosvětová premiéra včetně Česka. Těšme se...jako CTH to nebude špatné, co vy na to?

.

Nejlepší historka z tábora

Napsal Ondřej Bartušek .

gandalf3Každý, kdo se zúčastnil tábora, si jistě přivezl mnoho zážitků a vzpomínek. O některé z nich by bylo škoda se nepodělit s ostatními. Proto vyhlašuji velkou literární soutěž o nejlepší povídku z letošního tábora. Povídky, které mi zašlete, budu postupně zveřejňovat na Tábornických stránkách. Tři autoři nejlepších povídek, které získají na Tábornických stránkách nejvíce pozitivních komentářů, získají hodnotnou cenu. Chcete-li vyhrát, přesvědčte své kamarády, aby Vaši povídku pozitivně okomentovali. Podpořte své kamarády komentáři. Abyste mohli přidávat komentáře, musíte být zaregistrováni. Povídky zasílejte do konce října 2012 na adresu ">.

.

Stavění hangáru 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

prsten2Pokud jste ještě neviděli...Jankovi se podařilo zachytit unikátní záběry stavby hangáru během letošního tábora. Koukněte se na záběry dokonalé koordinace a spolupráce, stačí kliknout zde. Janku díky.

.

Článek v Chrudimském deníku

Napsal Ondřej Bartušek .

galadrielBěhem tábora vyšel v Chrudimském deníku krátký  článek o dění na našem táboře. V příloze najdete jeho internetovou i tištěnou podobu.

.

Písnička Abeceda

Napsal Ondřej Bartušek .

frodoT je tábor, místo v srdci, které v sobě každý nosí...náčelnice Piloušků složily pro oddíl na druhý táborák písničku, kterou určitě uslyšíme i příští rok. Moc se povedla. Najdete ji v příloze.

 

.

Sušení stanů 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

arwenTáborové stany nebyly na konci tábora úplně nejsušší a déšť z posledního táborového rána je úplně dorazil, takže jsme v neděli dopoledne museli vyrazit sušit. Velké díky patří všem, kteří ráno dorazili. Po táboře se vstává dost těžko. Ve fotogalerii najdete pár fotek.

.