Výsledky Tráva Show 2014

Napsal Ondřej Bartušek .

drakmicZápas podzimu a vydařený sportovní den je za námi. Děkuji za účast, jistě jste si ho všichni užili a pořádně zasoutěžili. Na výsledky se můžete těšit v nejbližší době v magazínu Tráva news. Fotogalerii najdete zde. A teď pár vět k dlouho očekávanému zápasu. Rudí draci prokázali dlouholeté zkušenosti a sehranost. Zápas skončil těsným rozdílem 2:1, neboť domácí kanonýr Pavel Torres Sedlák zahodil několik vyložených šancí. Černí obři vsadili na přeměnu sestavy a na jejich herním projevu to bylo vidět. Do hry se zapojili tři noví hráči a nemusí se stydět za předvedenou hru, i když to párkrát značně zavrzalo v rozehrávce. Nezbývá nic jiného než poděkovat oběma týmům za předvedenou hru a progratulovat Drakům k vítězství.

.

Tráva Show 2014 se blíží

Napsal Ondřej Bartušek .

Připomínám, v sobotu 11. 10. 2014 ve 13.00 se uskuteční další ročník oblíbené Tráva Show na hřišti za střední integrovanou školou. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na hřišti a potom exhibiční zápas náčelníků ve fotbale mezi Rudými draky a Černými obry. Prosím kapitány obou týmů, aby zahájili s mužstvem předzápasovou přípravu. Zápas je beznadějne vyprodán, tak můžeme očekávat bouřlivou atmosféru.

Tráva Show 2014

Napsal Ondřej Bartušek .

fotbal-middleZdravím nadšence kulatého nesmyslu. Již brzy bude pro vás připraveno fotbalové odpoledne se spoustou zábavy a her. Tímto dnem bude sobota 11.10.2014 od 13:00 tradičně na hřišti za střední integrovanou školou. Otestujete nejen své fotbalové, ale i jiné dovednosti. Po ukončení soutěží bude následovat exhibiční utkání mezi Černými obry a Rudými draky. Na obou stranách nastoupí špičkový technici, urputní bojovníci a excelentní brankáři. Udrží Černí obři svou neporazitelnost, která trvá již od roku 2009? Určitě se bude na co dívat, tak neváhejte a přijďte si užít fotbalové odpoledne.

.

Výsledky Tráva Show 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

Společné foto

Další ročník Tráva Show je již minulostí. Počasí se nám vydařilo. Děkujeme všem účastníkům a rozhodčím. Každý výkon má svou váhu a nikdo neupadne v zapomnění. Ve fotogalerii můžete mrknout na fotky a brzy se snad na webu objeví i časopis Tráva News, kde najdete všechny výsledky jednotlivých disciplín. V exhibičním fotbalovém utkání nedali Černí obři Rudým drakům šanci. Po nadějném prvním poločase, kde prohráli pouze 1:0 nezvládli vstup do druhého poločasu. Během dvou minut inkasovali 2 góly a to je položilo do kolen. Zápas skončil po řadě neproměněných šancí na obou stranách 4:1 pro Černé obry.

Připomínka Tráva Show 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

Společné foto

Připomínám, v neděli 6. 10. 2013 ve 13.00 se uskuteční další ročník oblíbené Tráva Show na hřišti za střední integrovanou školou. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na hřišti a potom exhibiční zápas náčelníků ve fotbale mezi Rudými draky a Černými obry. Prosím kapitány obou týmů, aby zahájili s mužstvem předzápasovou přípravu.

Tráva Show 2013

Napsal Ondřej Bartušek .

Společné foto

V neděli 6. 10. 2013 ve 13.00 se uskuteční již 18. ročník oblíbené Tráva Show na hřišti za střední integrovanou školou. Čekají nás dvě hodiny zajímavých her a soutěží. Zlatým hřebem na závěr bude tradiční exhibiční zápas ve fotbale mezi Rudými draky a Černými obry. Nalaďte svou formu na soutěže a připravte své hlasivky na tuto očekávanou akci.

Poslední připomínka Tráva show 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

travaPoslední připomínka, v sobotu 6. 10. 2012 ve 13.00 se uskuteční další ročník oblíbené Tráva show na hřišti za střední integrovanou školou. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na hřišti a potom exhibiční zápas náčelníků ve fotbale mezi Rudými draky a Černými obry. Opět se můžete těšit i na skákací hrad. Prosím náčelníky, aby přišli o deset minut dříve. Sobota má být posledním pěkným dnem, tak se těším, že se sejdeme ve velkém počtu.

.

Připomínka Tráva show 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

travaPřipomínám, v sobotu 6. 10. 2012 ve 13.00 se uskuteční další ročník oblíbené Tráva show na hřišti za střední integrovanou školou. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na hřišti a potom exhibiční zápas náčelníků ve fotbale mezi Rudými draky a Černými obry. Opět se můžete těšit i na skákací hrad. Prosím kapitány obou týmů, aby zahájili s mužstvem předzápasovou přípravu.

.

Tráva show 2012

Napsal Ondřej Bartušek .

travaV sobotu 6. 10. 2012 ve 13.00 se uskuteční další ročník oblíbené Tráva show na hřišti za střední integrovanou školou. Čekají nás dvě hodiny her a soutěží na hřišti a potom exhibiční zápas náčelníků ve fotbale mezi Rudými draky a Černými obry. Opět se můžete těšit i na skákací hrad.

.