Napsal Ondřej Kopecký .

Závěrečná část sezóny vychází lépe Drakům. V nedělním zápase porazili Obry 8:5.
Další zápas se hraje v neděli 26.2.2023 v 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 12.2.2023

Nedělní Zálesácký hokejový zápas dopadl lépe pro Draky. Draci se dostali do vedení až 5:0 a zápas dovedli do vítězného konce 7:5.
Další zápas se hraje v neděli 19.2. od 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 5.2.2023

V neděli se hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Obři vedli skoro celý zápas, ale závěr patřil Drakům, kteří vyhráli 8:7.
Minulý zápas vyhráli Obři 5:3.
Další zápas se hraje v neděli 12.2. v 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 22.1.2023

V neděli se hrál pěkný rychlý hokej, který dopadl lépe pro Obry. Draky trápila koncovka a Obři zvítězili 6:4.
Další hokej se hraje v neděli 29.1. od 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 15.1.2023

Drakům se v novém roce zatím daří. V neděli si po výborném výkonu poradili s Obry 11:4.
Další zápas se hraje v neděli 22.1. od 7:30 na ZŠ ve Skutči.

Hokej 8.1.2023

První zápas v novém roce vyšel lépe Drakům. Po vyrovnaném průběhu vyhráli Draci 6:5.
Další zápas se hraje v neděli 15.1. v 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 18.12.2022

Poslední Zálesácký hokej roku 2022 dopadl lépe pro Obry. Draci nebyli schopni ze spousty šancí vstřelit gól a brankář Obrů měl dobře postavené tyče. Obři zvítězili 6:4.
Další zápas se hraje v neděli 8.1.2023.
Krásné Vánoce.

Hokej 11.12.2022

Zálesácký hokej 11.12. vyšel lépe Obrům, kteří v poslední minutě překlopili zápas na svoji stranu a vyhráli 6:5.
Ještě zpětně několik výsledků. Obři zvítězili 6:4, 6:4 a 5:4. Draci zvítězili jednou a to 7:5.
Další zápas (poslední v roce 2022) se hraje v neděli 18.12. v 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 3. 11. 2022

Dlužím pár výsledků hokejového zápolení. Takže, 22.10. po velmi tragickém vstupu Draků do zápasu, kdy po 10 minutách prohrávali 5:0!, skončil zápas 5:4 pro Obry. V neděli  29.10. dopadl zápas opět lépe pro Obry, kdy přehráli Draky v poměru 8:5.
Další zápas se hraje v neděli 6.11. v 7:30 na ZS ve Skutči.

Hokej 16. 10. 2022

V neděli se odehrálo další Zálesácké hokejové zápolení. Dlouho to vypadalo na "Obří" vítězství, ale Draci v posledních minutách skóre otočili a vyhráli 4:3.
Ještě dlužím výsledek z neděle 9.10. V pěkném zápase porazili Obři Draky 7:4.
Další zápas se hraje v neděli 23.10. od 7:30 na ZS ve Skutči.