Setkání zelenáčů 2022

Napsal Pavel Sedlák .

Setkání zelenáčů se koná ve dnech  16. - 18. 9. 2022 tentokrát na tábořišti kolínských zálesáku v Chroustkově. Je to bezva akce, kde uvidíte zálesáckou základnu jiného střediska a poznáte jiné zálesáky. Spaní ve vlastních stanech (sbalit: stan, spacák, karimatku, baterku, teplé oblečení, pevnou i sportovní obuv). Domluvte se, s kým budete spát ve stanu, náčelníci na to na schůzkách dohlédnou. Jídlo bude zajištěno (sbalit: ešus, lžíci, hrneček). Další povinnou výbavou je zálesácká košile, šátek, turbánek a střediskové tričko. Pokud potřebujete vědět víc, ptejte se oddílových náčelníků nebo volejte Pavlovi (605 875 0178). Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace.

Jak viděli Setkání Zelenáčů 2019 Jeleni

Napsal Ríša Sedlák .

Setkami zelenacu 2019 2V sobotu v 7:00 jsme se shromáždili i se zálesáky z Čáslavi na Masarykově náměstí k hromadnému přesunu autobusem do Nesměni u Českých Budějovic. Cestou trvající 4 hodiny jsme nabrali síly a zásoby na cestu na dvou benzínových pumpách a také k nám přistoupili v Havlíčkově Brodě kamarádi z Kolína. Po příjezdu jsme si šli postavit stany na loučku za táborem. Následovalo krátké přivítání a šup na oběd, ke kterému byla slepice na paprice a těstoviny. Celkem mi to chutnalo, ale náš Radek vaří líp. Pak byl nástup, kde nás informovali o chystaném Závodě Zálesácké Zdatnosti (ZZZ). Následoval překážkový běh a již zmíněný ZZZ. Při něm jsme si s Jurou a Honzou užili zábavu a hodně faillů. Nakonec se nám podařilo získat 3. místo. Následovala večeře, ke které bylo rizoto. Co dodat, náladu mi spravilo dlouhé šermování klacky s mými kolegy na ZZZ. Večer před spaním byl táborák, při kterém jsem zahrál oskarovou roli kamene. Druhý den začal rozcvičkou, dokonce cvičil i náčelník a Pája! Snídali jsme ve stylu švédského stolu. Dopoledne jsme hráli turnaj ve vybíjené, ve kterém jsem se účastnil jako věšák na bundy a hlasitý fanoušek. Po turnaji byl oběd, guláš s těstovinami. Před odjezdem se pakovalo a někteří, mezi nimi i já, jsme se vydali hledat vltavíny. Bohužel, jsme nic nenašli. Končili jsme nástupem s vyhodnocením. V celkové soutěži středisek jsme skončili druzí. Ve vybíjené jsme obsadili první místo společně se zálesáky z Českých Budějovic. Při nástupu si našeho náčelníka oblíbil jeden cvrček, kterého jsme pojmenovali Igor. Igor náčelníkovi hrdě seděl na rameni téměř celý nástup. Nasedli jsme do autobusu a odjeli a srazu zelenáčů je konec.

Připomínka Setkání zelenáčů 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

setkani nacelnici 2019Připomínám, Setkání zelenáčů se koná ve dnech 21. - 22. 9. 2019 tentokrát na tábořišti českobudějovických zálesáků v Nesměni. Je to bezva akce, kde uvidíte zálesáckou základnu jiného střediska a poznáte jiné zálesáky. Na akci jedeme autobusem. Odjezd v sobotu ráno v 7.00 z Masarykova náměstí v Chrudimi, návrat je plánován na neděli cca v 17.00 tamtéž. Spaní ve vlastních stanech (sbalit: stan, spacák, karimatku, baterku, teplé oblečení, pevnou i sportovní obuv). Domluvte se, s kým budete spát ve stanu, náčelníci na to na schůzkách dohlédnou. Jídlo bude zajištěno (sbalit: ešus, lžíci, hrneček). Další povinnou výbavou je zálesácká košile, šátek, turbánek a střediskové tričko. Pokud potřebujete vědět víc, ptejte se oddílových náčelníků nebo volejte Pavlovi (605 875 0178). Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Oddíláci dodají seznam přihlášených s věkem Pavlovi. Náčelníci, hlaste se u Pavla. Termín 14. 9. 2019.

Setkání zelenáčů 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

Setkani zelenacu 2017Setkání zelenáčů se koná ve dnech 21. - 22. 9. 2019 tentokrát na tábořišti českobudějovických zálesáků v Nesměni. Je to bezva akce, kde uvidíte zálesáckou základnu jiného střediska a poznáte jiné zálesáky. Na akci jedeme autobusem. Odjezd v sobotu ráno v 7.00 z Masarykova náměstí v Chrudimi, návrat je plánován na neděli cca v 17.00 tamtéž. Spaní ve vlastních stanech (sbalit: stan, spacák, karimatku, baterku, teplé oblečení, pevnou i sportovní obuv). Domluvte se, s kým budete spát ve stanu, náčelníci na to na schůzkách dohlédnou. Jídlo bude zajištěno (sbalit: ešus, lžíci, hrneček). Další povinnou výbavou je zálesácká košile, šátek, turbánek a střediskové tričko. Pokud potřebujete vědět víc, ptejte se oddílových náčelníků nebo volejte Pavlovi (605 875 0178). Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Oddíláci dodají seznam přihlášených s věkem Pavlovi. Náčelníci, hlaste se u Pavla. Termín 14. 9. 2019.

Fotky ze Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Setkani zelenacu 2017O víkendu 23. – 24. 9. 2017 proběhlo Setkání zelenáčů na našem tábořišti v Křižánkách. I přes nepřízeň počasí se akce zúčastnilo přes sedmdesát zálesáků ze šesti zálesáckých středisek. Na programu byla Tábornická stezka, táborák, noční orientační závod a turnaj ve famfrpálu, všichni si to pěkně užili. Díky moc všem za účast a organizátorům patří velké díky za přípravu. Ve fotogalerii naleznete první fotky z akce.

Setkání zelenáčů 2017 je za dveřmi

Napsal Ondřej Bartušek .

FB 500x500pxPřipomínám, ve dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání nejen malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Organizační tým odjíždí už v pátek, sraz v 17:30 u klubovny Na Rozhledně, nakládáme. Autobus s našimi dětmi odjíždí v sobotu v 9:00 z Masarykova náměstí, návrat v neděli kolem 16:00 tamtéž. S sebou: spacák, karimatku, ešus, hrníček, lžíce, teplé oblečení, sportovní obuv, svačinku, pití, tužku, papír, baterku a nástupovou košili s turbánkem a šátkem. Vše zabalit do jednoho batohu. Program začíná v sobotu v poledne a končí v neděli v poledne.

Druhá připomínka Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

setkani zelenacuVe dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání nejen malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Náčelníci, počty dětí a dospělých hlaste Pavlovi. Uzávěrka přihlášek je 17. 9., prosím, nahlaste se včas. Pozvánku nalezenete v příloze. Organizační tým odjíždí už v pátek, sraz v 17:30 u klubovny Na Rozhledně, nakládáme. Autobus s našimi dětmi odjíždí v sobotu v 9:00 z Masarykova náměstí, návrat v neděli kolem 16:00 tamtéž. S sebou: spacák, karimatku, ešus, hrníček, lžíce, teplé oblečení, sportovní obuv, svačinku, pití, tužku, papír, baterku a nástupovou košili s turbánkem a šátkem. Vše zabalit do jednoho batohu. Program začíná v sobotu v poledne a končí v neděli v poledne (viz pozvánka).

Připomínka Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Setkani 2015Ve dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání nejen malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Náčelníci, hlaste se u Pavla. Pozvánku nalezenete v příloze. Předpokládám, že organizační tým odjíždí už v pátek, děti a ostatní střediska dorazí v sobotu dopoledne. Akce končí v neděli odpoledne. Detaily domluvíme na první střediskové radě.