Jak viděli Setkání Zelenáčů 2019 Jeleni

Napsal Ríša Sedlák .

Setkami zelenacu 2019 2V sobotu v 7:00 jsme se shromáždili i se zálesáky z Čáslavi na Masarykově náměstí k hromadnému přesunu autobusem do Nesměni u Českých Budějovic. Cestou trvající 4 hodiny jsme nabrali síly a zásoby na cestu na dvou benzínových pumpách a také k nám přistoupili v Havlíčkově Brodě kamarádi z Kolína. Po příjezdu jsme si šli postavit stany na loučku za táborem. Následovalo krátké přivítání a šup na oběd, ke kterému byla slepice na paprice a těstoviny. Celkem mi to chutnalo, ale náš Radek vaří líp. Pak byl nástup, kde nás informovali o chystaném Závodě Zálesácké Zdatnosti (ZZZ). Následoval překážkový běh a již zmíněný ZZZ. Při něm jsme si s Jurou a Honzou užili zábavu a hodně faillů. Nakonec se nám podařilo získat 3. místo. Následovala večeře, ke které bylo rizoto. Co dodat, náladu mi spravilo dlouhé šermování klacky s mými kolegy na ZZZ. Večer před spaním byl táborák, při kterém jsem zahrál oskarovou roli kamene. Druhý den začal rozcvičkou, dokonce cvičil i náčelník a Pája! Snídali jsme ve stylu švédského stolu. Dopoledne jsme hráli turnaj ve vybíjené, ve kterém jsem se účastnil jako věšák na bundy a hlasitý fanoušek. Po turnaji byl oběd, guláš s těstovinami. Před odjezdem se pakovalo a někteří, mezi nimi i já, jsme se vydali hledat vltavíny. Bohužel, jsme nic nenašli. Končili jsme nástupem s vyhodnocením. V celkové soutěži středisek jsme skončili druzí. Ve vybíjené jsme obsadili první místo společně se zálesáky z Českých Budějovic. Při nástupu si našeho náčelníka oblíbil jeden cvrček, kterého jsme pojmenovali Igor. Igor náčelníkovi hrdě seděl na rameni téměř celý nástup. Nasedli jsme do autobusu a odjeli a srazu zelenáčů je konec.

Připomínka Setkání zelenáčů 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

setkani nacelnici 2019Připomínám, Setkání zelenáčů se koná ve dnech 21. - 22. 9. 2019 tentokrát na tábořišti českobudějovických zálesáků v Nesměni. Je to bezva akce, kde uvidíte zálesáckou základnu jiného střediska a poznáte jiné zálesáky. Na akci jedeme autobusem. Odjezd v sobotu ráno v 7.00 z Masarykova náměstí v Chrudimi, návrat je plánován na neděli cca v 17.00 tamtéž. Spaní ve vlastních stanech (sbalit: stan, spacák, karimatku, baterku, teplé oblečení, pevnou i sportovní obuv). Domluvte se, s kým budete spát ve stanu, náčelníci na to na schůzkách dohlédnou. Jídlo bude zajištěno (sbalit: ešus, lžíci, hrneček). Další povinnou výbavou je zálesácká košile, šátek, turbánek a střediskové tričko. Pokud potřebujete vědět víc, ptejte se oddílových náčelníků nebo volejte Pavlovi (605 875 0178). Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Oddíláci dodají seznam přihlášených s věkem Pavlovi. Náčelníci, hlaste se u Pavla. Termín 14. 9. 2019.

Setkání zelenáčů 2019

Napsal Ondřej Bartušek .

Setkani zelenacu 2017Setkání zelenáčů se koná ve dnech 21. - 22. 9. 2019 tentokrát na tábořišti českobudějovických zálesáků v Nesměni. Je to bezva akce, kde uvidíte zálesáckou základnu jiného střediska a poznáte jiné zálesáky. Na akci jedeme autobusem. Odjezd v sobotu ráno v 7.00 z Masarykova náměstí v Chrudimi, návrat je plánován na neděli cca v 17.00 tamtéž. Spaní ve vlastních stanech (sbalit: stan, spacák, karimatku, baterku, teplé oblečení, pevnou i sportovní obuv). Domluvte se, s kým budete spát ve stanu, náčelníci na to na schůzkách dohlédnou. Jídlo bude zajištěno (sbalit: ešus, lžíci, hrneček). Další povinnou výbavou je zálesácká košile, šátek, turbánek a střediskové tričko. Pokud potřebujete vědět víc, ptejte se oddílových náčelníků nebo volejte Pavlovi (605 875 0178). Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Oddíláci dodají seznam přihlášených s věkem Pavlovi. Náčelníci, hlaste se u Pavla. Termín 14. 9. 2019.

Fotky ze Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Setkani zelenacu 2017O víkendu 23. – 24. 9. 2017 proběhlo Setkání zelenáčů na našem tábořišti v Křižánkách. I přes nepřízeň počasí se akce zúčastnilo přes sedmdesát zálesáků ze šesti zálesáckých středisek. Na programu byla Tábornická stezka, táborák, noční orientační závod a turnaj ve famfrpálu, všichni si to pěkně užili. Díky moc všem za účast a organizátorům patří velké díky za přípravu. Ve fotogalerii naleznete první fotky z akce.

Setkání zelenáčů 2017 je za dveřmi

Napsal Ondřej Bartušek .

FB 500x500pxPřipomínám, ve dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání nejen malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Organizační tým odjíždí už v pátek, sraz v 17:30 u klubovny Na Rozhledně, nakládáme. Autobus s našimi dětmi odjíždí v sobotu v 9:00 z Masarykova náměstí, návrat v neděli kolem 16:00 tamtéž. S sebou: spacák, karimatku, ešus, hrníček, lžíce, teplé oblečení, sportovní obuv, svačinku, pití, tužku, papír, baterku a nástupovou košili s turbánkem a šátkem. Vše zabalit do jednoho batohu. Program začíná v sobotu v poledne a končí v neděli v poledne.

Druhá připomínka Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

setkani zelenacuVe dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání nejen malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Náčelníci, počty dětí a dospělých hlaste Pavlovi. Uzávěrka přihlášek je 17. 9., prosím, nahlaste se včas. Pozvánku nalezenete v příloze. Organizační tým odjíždí už v pátek, sraz v 17:30 u klubovny Na Rozhledně, nakládáme. Autobus s našimi dětmi odjíždí v sobotu v 9:00 z Masarykova náměstí, návrat v neděli kolem 16:00 tamtéž. S sebou: spacák, karimatku, ešus, hrníček, lžíce, teplé oblečení, sportovní obuv, svačinku, pití, tužku, papír, baterku a nástupovou košili s turbánkem a šátkem. Vše zabalit do jednoho batohu. Program začíná v sobotu v poledne a končí v neděli v poledne (viz pozvánka).

Připomínka Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

Setkani 2015Ve dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání nejen malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Náčelníci jednotlivých oddílů vám podají detailní informace, u nich se také můžete přihlásit. Náčelníci, hlaste se u Pavla. Pozvánku nalezenete v příloze. Předpokládám, že organizační tým odjíždí už v pátek, děti a ostatní střediska dorazí v sobotu dopoledne. Akce končí v neděli odpoledne. Detaily domluvíme na první střediskové radě.

Setkání zelenáčů 2017

Napsal Ondřej Bartušek .

setkani 2013Připomínka do diáře, ve dnech 23. - 24. 9. 2017 pořádá naše zálesácké středisko další ročník Setkání zelenáčů. Jedná se o víkendové setkání malých zálesáků z celé republiky na tábořišti v Křižánkách. Předpokládám, že organizační tým odjíždí už v pátek, ostatní střediska dorazí v sobotu dopoledne. Akce končí v neděli odpoledne. Detaily domluvíme na první střediskové radě v září. Zaneste si datum do svých diářů.

Fotky ze Setkání zelenáčů 2016

Napsal Ondřej Bartušek .

setkani zelenacuO víkendu 1. - 2. 10. 2016 proběhl další ročník oblíbené akce Setkání zelenáčů, tentokrát na tábořišti zálesáků z Kolína. Akce se zúčastnilo téměř šedesát zálesáků z celé republiky. Děkujeme moc organizátorům z Kolína a Časlavi za letošní Setkání zelenáčů, byla to super akce. Díky moc všem Chrudimákům za reprezentaci střediska. Ve fotogalerii se můžete mrknout na fotky. Fotil Pavel a Ondra Bartůšek. Fotky zpracovával Ondra. Díky moc.