A jedeme dál!

.

Terezka kol

Tento týden už se zase uskutečnila řádná schůzka Koloušků a Berušek. Než se ujala vlády bouřka, stihli jsme se vyblbnout v parku. Nejdříve jsme pojmenovávali rostlinky, hráli nějaké hry a pak dokonce luštili zprávu v Morseovce.

Chtěla bych tímto připomenout, aby i do parku nosili Zálesáci své zápisníky, nejlépe stále ty samé, kde mají nalepenou třeba právě pomůcku pro Morseovu abecedu. Dále, prosíme, nezapomínejte dávat dětem pití, hodně se naběhají.

Jinak chválím všechny, někteří se už v čárkách a tečkách začínají orientovat, není jich vůbec málo! Další dokonce poznávají spoustu rostlinek nebo si pamatují jména těch, co jsme si ukazovali před měsícem :)

(Zkuste se jich sami zeptat, až půjdete na procházku, ať vám ukáží, co všechno umí pojmenovat ;) Doufám, že se nedozvíte o každém jehnličnanu, že je to smrk...)